• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
04.06.2024 00:01

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Коректни членове на БАЕ

Започната от Caxapa, 06.10.2010 17:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pqko

Благодаря на Armano за бързата направа на аквариума,препоръчвам  *THUMBS UP*

hunter

Големи благодарности на danielm, както винаги много отзивчив и коректен. Винаги когато ми е пращал растения съм бил предоволен както от количество така и от качество. Препоръчвам  *THUMBS UP*

Giorgio_Armano

Цитат на: pqko - 01.12.2014 16:58
Благодаря на Armano за бързата направа на аквариума,препоръчвам  *THUMBS UP*
*THUMBS UP* *thanks
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

JEM

Благодаря на колегата Antuni за прекрасно изработения аквариум,коректното отношение и добрата доставка  *privet*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fprikachi.com%2Fimages%2F852%2F6799852C.jpg&hash=f2353be992cf54bc4f05d0515acf68d5dedde1e7

Кейт

Хиляди благодарности на nikan от Каварна. Получих перфектни растения с невероятно сигурна опаковка и в количество по голямо от очакваното.  Какво да се прави, когато попаднеш на качествен Човек получаваш и висококачествени растения. Дай боже всички тук да са толкова коректни ! *THUMBS UP* @}->--

Virosss

Един положителен плюс от мен за Svetlio3390. Пусна поръчката както се разбрахме и днес успях да си прибера нещата. Всичко е перфектно и бързо. ;)

nikan

Цитат на: Кейт - 04.12.2014 12:08
Хиляди благодарности на nikan от Каварна. Получих перфектни растения с невероятно сигурна опаковка и в количество по голямо от очакваното.  Какво да се прави, когато попаднеш на качествен Човек получаваш и висококачествени растения. Дай боже всички тук да са толкова коректни ! *THUMBS UP* @}->--
И аз ти Благодаря за добрия отзив   *privet*

belika

Хиляди благодарности на danielm за прекрасния букет растения! @}->-- @}->-- @}->--
Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

NeLyTo

Голям ПЛЮС за wwlado и  svetlio3390!
Останах изумена от начина, по който Wwlado беше опаковал две охлювчета Тиломелании.
Svetlio също е подбрал растенията много добре. Написал и е описал всичко в пакета + подаръче :))))

Коректни от към срокове, цена, качество и опаковка!

Rusalka

Изказвам огромни благодарности на потребител " iivs " тъй,като от толкова молби към потребители в сайта за помощ,само той ме разбра и се отзова без да счита труда и средствата си!
Колега желая ти от сърце здраве и много късмет!
Дано има повече хора,като теб разбрани и с големи сърца,а не печалбари.
Поздрави!!!

hunter

Това е много интересно с печалбарите, аз съм убеден, че има много хора които биха помогнали тук от форума в това число и аз. Не знам кои са били тези потребители малко съм  =-O

pqko

Един голям + за колегата,, iivs " закупените от него неща са във перфектно състояние,много запазени и на добра цена. *THUMBS UP*

bo

12.12.2014 22:22 #672 Last Edit: 13.12.2014 08:18 by bo
Колегата kuvert много коректен !!!

Boqnov90

Благодарности на колегата kuvert всичко беше както съм го поръчал. Добра комуникация, препоръчвам. *DRINK*

kuvert

Благодаря,колеги! Насреща съм,ако има нужда от нещо и от помощ!