• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 00:10

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Коректни членове на БАЕ

Започната от Caxapa, 06.10.2010 17:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aqualover

Най -после намерих темата.
Много хора са ми помагали, за въпроси и отговори, за питанки. Не помня всички ви обаче. Надявам се да няма сръдни, че хората са и от другите форуми.


ПЪРВО ОГРОМНИИ БЛАГОДАРНОСТИ на didana74 - г-н Бешовишки дето се нае да ми достави 24 бр. рибки. Не знам какво му е коствало ( при положение че съм се обаждала на над 10 развъдчика и не искаха да ми доставят фламеуси, под различни предлози),
но съм му благодарна, че го намерих, че имам заради него прекрасните изцяло лилави керита, фламеуси от 3 различни цвята, сомчета.... че е истински човек и продължава да ми помага със съвети!

ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ и за Асито! В началото ми изподари една цяла грамадна кутия с растения, които прецени че ще ми харесат. За жалост половината от тях изгниха заради мен и старта на аквата.
Опитах се да му върна добрината по друг начин!
Благодарна съм и за отговорите относно осветлението от Виолета, както и Спас!
Благодарна съм и за безкрайните отговори на въпростите ми за някои растения на г-н Евгени200!
Единствения г-н, който ми каза първо да направя цикъла, а после да садя! Но грешката бе направена:)
Много благодаря и на хората, които споделяха с мен своите първи трепети в акваристиката, и така по-лесно приемах промените в аквата си!
Те са:
Giorgio_Armano - за помощ в лечение на рибите на сестра ми когато никой от форума не ми отговори!
Никан - даде ми номера на Бешовишки, за пигмеусите:)
ivan66661 -  за прекрасните красоти;
Мартата;
Териерчо- също за помощтта и питанките;
FHM за добрата комуникация:)
Бучката-  за растенията;
banderas738, Мет, Борис от Враца:), Evo, Бустама, 
Маняка - също за добрата комуникация;
На Венцивенци благодаря че ми се обади да ми каже че ще ми вземат риби от него *ROFL*
Огромно благодаря и на Васко Гогов, за безкрайните въпрос и отговори, а и за това че за в бъдеще ще имам диамантени тетри!  *YAHOO* @}->--
Ако съм пропуснала някой нека ме извинява!
Guppy, C. pygmaeus, C. sterbai, Colisa lalia. Какво друго му трябва на човек...:)

petko

+10
zariio
Точен и коректен както винаги.
Големи благодарности.  *thanks**DRINK*

asito


koifish

Благодаря на danielm за растенията,  :-) много са хубави
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs24.postimg.org%2Fbgz881t9t%2Fwhat_the_symbolism_koi_fish_71938.jpg&hash=9b2aceedc367c13a162c001db33fe29dc72c588d

asito


ogogogo

Благодаря на Borko7 за подаръка.
Голям пич  *DRINK*
И най-дългия път започва с една крачка!
http://i629.photobucket.com/albums/uu14/ogogogo_photo/1-11.jpg

sniperdage

 *thanks на evgeni200, изключително коректен и точен пич!

iivs

за svetlio3390 прекрасни растения отлично количество и качество !Дано аз успея да ги опазя 90 процента от джунглата ми е от негови растения!

Tajni4ka

ОГРОМНО благодаря на danielm и evgeni200 за страхотните растения  *thanks *thanks *thanks

kosy78

Такааааа, един плюс и един минус за wwladoo! Поръчах си растения, ехинодоруси- плюса е, че пристигнаха прилежно опаковани прекрасни екземпляри освен един -минуса, поръчах си ехинодорус, получих БАОБАБ! Владо, отде си го сякал бе мой човек? Майтапа настрана! Страхотен е! Мерси и за червените криптокорини!Ако намериш и ривулатус-Меси(ти знаеш...)

wwladoo

Цитат на: kosy78 - 04.04.2014 11:51
Такааааа, един плюс и един минус за wwladoo! Поръчах си растения, ехинодоруси- плюса е, че пристигнаха прилежно опаковани прекрасни екземпляри освен един -минуса, поръчах си ехинодорус, получих БАОБАБ! Владо, отде си го сякал бе мой човек? Майтапа настрана! Страхотен е! Мерси и за червените криптокорини!Ако намериш и ривулатус-Меси(ти знаеш...)
Благодаря ти за хубавите думи Коце *thanks!!!!!Пак си със тънко чуство за хумор както винаги :-D *DRINK*---Ехинодоруса Рубин Ред е с размер който ти бях обявил 50см. ПЛЮС , и ти си го избра и ти го пратих, ако ти заема по-големичко пространство в аквариума (а той не е малък аквариума,доколкото си спомням)леко го привържи в основата на дръжките да не се простира много на ширина, аз така го бях привързвал накрая, ама май малко по-височко отколкото трябва.Колкото до названието ,,БАОБАБ,,,доколкото си спомням съм ти пращал преди време, по-височък баобаб---65см Плюс--Ехинодорус Амазонка ;-) :-P *DRINK*--така че не се оплаквай, аз нали съм 2метра и растенията растат според моята мярка *ROFL*. Колкото за  рибата ще се постарая да ти открия.
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

elsenior

Голямо благодаря на USER (Борислав) за прекрасните анубиаси и микрозориум.
Събуждам се с варненски чайки в бургаския си хотел; закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе; шефът ми - павликенец - ни отпуска "габровски" премии, а колежката ми жужи на главата като русенски комар. В края на деня жадувам за нещо пернишко! Винкел!

manqka

+ за  nikan +  za Penta + za zariio    *thanks *thanks *thanks

user

Цитат на: elsenior - 14.04.2014 09:00
Голямо благодаря на USER (Борислав) за прекрасните анубиаси и микрозориум.
И аз благодаря колега за хубавите отзиви!

pro_filer

Голямо благодаря на danielm! Прекрасни растения! Препоръчвам! *DRINK*