• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.05.2024 16:11

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Коректни членове на БАЕ

Започната от Caxapa, 06.10.2010 17:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bellissimo

Много съм доволен от покупката на тор от Деян.Един голям + много точен, направи ми голям подарък за което много му благодаря. *BRAVO*  *THUMBS UP*

стефан паунов

Здравейте колеги,пиша по-повод че преди извесно време малко сте оплюли колегата  dimityr.velikov.Аз момчето го познавам и не е вярно че е пратил малко растения,оня е снимал половината и затова е станало това недоразумение.Аз от него днеска получиш два вида михове и три вида растения,по 5-6 корена,като подарък.Бяхме се разбрали да ми подари 4-5 стръгчета от каквито има растения а той направо е прекалил с подаръка.Много съм доволен от колегата и нека да е жив и здрав и дано има повече българи като него *bg*

nikan

Цитат на: стефан паунов - 16.05.2013 17:53
Здравейте колеги,пиша по-повод че преди извесно време малко сте оплюли колегата  dimityr.velikov.Аз момчето го познавам и не е вярно че е пратил малко растения,оня е снимал половината и затова е станало това недоразумение.Аз от него днеска получиш два вида михове и три вида растения,по 5-6 корена,като подарък.Бяхме се разбрали да ми подари 4-5 стръгчета от каквито има растения а той направо е прекалил с подаръка.Много съм доволен от колегата и нека да е жив и здрав и дано има повече българи като него *bg*
Aз пък добре познавам Мартин никога не би си позволил да каже нещо което не е вярно по скоро би си затраял,но го е направил други да не се опарят,а това какво ти е казал колегата да изтипосаш тука в негова защита си е твой проблем,ясно е как се процедира ше ти пратя повече растения пък ти кажи някоя хубава дума за мен!!! И  как може да взимаш отношение каква част от растенията била снимана аз мога да ти кажа със сигурност цялата!

zariio

Цитат на: стефан паунов - 16.05.2013 17:53
Здравейте колеги,пиша по-повод че преди извесно време малко сте оплюли колегата  dimityr.velikov.Аз момчето го познавам и не е вярно че е пратил малко растения,оня е снимал половината и затова е станало това недоразумение.Аз от него днеска получиш два вида михове и три вида растения,по 5-6 корена,като подарък.Бяхме се разбрали да ми подари 4-5 стръгчета от каквито има растения а той направо е прекалил с подаръка.Много съм доволен от колегата и нека да е жив и здрав и дано има повече българи като него *bg*

Хубаво е първо да се научим да пишем правилно пък тогава да заставаме за това кой крив и кой прав :-)
Аз също познавам Мартин и бих казал че ти изобщо не си наясно със случая и не бива да вземаш страна ;-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

dimityr.velikov

Стефан паунов, благодаря ти за хубавите думи  :-)

manqka

Стефане. 1 Аз не съм оня. 2. Аз каква полза имам да ги снимам половината. Или както въпросния димитър великов ми каза ,че съм ги бил сбил като г*з.  Снимах това което получих.

crxx

Цитат на: manqka - 16.05.2013 21:49
Стефане. 1 Аз не съм оня. 2. Аз каква полза имам да ги снимам половината. Или както въпросния димитър великов ми каза ,че съм ги бил сбил като г*з.  Снимах това което получих.
твърдо заставам зад колегата manqka и мога да кажа че не е интригант както го изкарвате със сниманото половин количество растения  *CRAZY*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs10.rimg.info%2Fa98d53480242205af573b4e53ded2a9d.gif&hash=346eca51c8f3eb37de853ae9c3386bd9e1bf8bb4

venija82

Адмирации за колегата crxx (Крум Златков)   *thanks *thanks много точен едно голямо благодаря от мен

Caxapa

А, стига с уточненията и кой какъв е бил. С Димитър Великов сме се разбрали на ЛС вече. 
Цитат на: crxx - 16.05.2013 22:25
твърдо заставам зад колегата manqka и мога да кажа че не е интригант както го изкарвате със сниманото половин количество растения  *CRAZY*

elsenior

Голямо Благодаря на колегата Свилен Радев ( SvilenRR ) за растенията, които ми подари, коректността, отделеното време и най-вече уважението.

От Димитър Димитров.
Събуждам се с варненски чайки в бургаския си хотел; закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе; шефът ми - павликенец - ни отпуска "габровски" премии, а колежката ми жужи на главата като русенски комар. В края на деня жадувам за нещо пернишко! Винкел!

black pearl

Благодаря на колегата wwladoo за коректното отношение и подаръка към поръчката. *privet*

wwladoo

Цитат на: black pearl - 17.05.2013 13:15
Благодаря на колегата wwladoo за коректното отношение и подаръка към поръчката. *privet*
Благодаря колега,със здраве да си ги отглеждаш :-) *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

marzykov

Цитат на: Иван Петров - 16.01.2013 19:57
+ за колегата marzykov  *DRINK*
Малко късно видях + - са колега, защото сефте преглеждам темата, но ти благодаря :)  *DRINK*
А от мен + за колегата Чакъров - изключително отзивчив и любезен колега!  *DRINK*

demona1994

Цитат на: black pearl - 17.05.2013 13:15
Благодаря на колегата wwladoo за коректното отношение и подаръка към поръчката. *privet*

И аз искам да благодаря на Wwlado, за разясненията, който ми даде и за хубавите рибки, които ми продаде.   *privet*

wwladoo

Цитат на: demona1994 - 20.05.2013 01:31
И аз искам да благодаря на Wwlado, за разясненията, който ми даде и за хубавите рибки, които ми продаде.   *privet*
Благодаря колега за хубавите думи *thanks---винаги когато мога,помагам с каквото мога,да са ти живи и здрави рибоците и да изкараш поколение от тях. :-) *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ