• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 17:03

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Коректни членове на БАЕ

Започната от Caxapa, 06.10.2010 17:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mboku

Здравйте колеги искам да похваля колегата banderas738 който съвсем коректно ми изпрати грунд за аквариума точно както се бяхме уговорили,при това останах приятно изненадан от това че бяхме говорили за 20кг. а той ми е пратил 23кг.Благодаря на такива участници във форума.  *privet*

banderas738

Благодаря ти колега радвам се че остана доволен от грунда който ти пратих благодаря за хубавите думи поздрави  *thanks

Bobby_D

+1 от мен за Чакъров   *THUMBS UP*
Нимфейте бяха прилежно опаковани. *YES* *privet*

Чакъров

Цитат на: Bobby_D - 09.05.2013 13:02
+1 от мен за Чакъров   *THUMBS UP*
Нимфейте бяха прилежно опаковани. *YES* *privet*
Благодаря  *privet*

iv_mish

+ 1 и от мен за Чакъров
Много точен...

Чакъров

Цитат на: iv_mish - 09.05.2013 16:39
+ 1 и от мен за Чакъров
Много точен...
*privet*

isiross

За Bobby_D +2 защото сме двама :)
Изпрати страхотни растения, много добре опаковани и в количество, което надмина нашите очаквания. Безкрайни благодарности!  *thanks
Bobby_D, супер си!  *DRINK*

Bobby_D

Цитат на: isiross - 09.05.2013 21:43
За Bobby_D +2 защото сме двама :)
Изпрати страхотни растения, много добре опаковани и в количество, което надмина нашите очаквания. Безкрайни благодарности!  *thanks
Bobby_D, супер си!  *DRINK*

Благодаря, Ви. *privet*

wwladoo

И от мен един голям плюс за Чакъров--като човек и колега акварист,лично сме контактували много пъти,прекрасно момче по характер уважавам такива хора.Пиша момче,защото сина ми е на твоята възраст,да не се обидиш. *DRINK* :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

hunter

А от мене много плюсове за Чакъров и Владо градските акваристи нямат грешка  *privet*

wwladoo

Цитат на: hunter - 09.05.2013 23:12
А от мене много плюсове за Чакъров и Владо градските акваристи нямат грешка  *privet*
*thanks---благодаря  :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Чакъров

Благодаря на всички за отзивите - радвам се , че всичко е наред.
*DRINK* *DRINK* *DRINK*

banderas738

Здравейте колеги искам да изкажа огромни благодарности но колегата  terier4o за торовете който ми прави страхотни както винаги.И винаги бонуси в количеството което съм поръчал благодаря ти колега както винаги си точен и коректен 1+

terier4o

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs2.rimg.info%2F423f2c9436d6a9d376b4016d3211d9c2.gif&hash=38fb462888e63d5cd40cf419b5536d2abc534ec5

свилен стефанов

Здравейте и Аз изказвам големи благодарности на колегата 6ebeka за артемията. *thanks
Даже ми я донесе до Костинброд на ръка  *privet*
Поздрави!!!
От повече глава не боли.