• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
11.05.2024 18:11

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Коментари по обявите в раздели Търся и Предлагам

Започната от NO CARRIER, 13.07.2010 22:08

« назад - напред »

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

NO CARRIER

За съжаление плъгинът за постимидж е така направен - излиза навсякъде, където има поле за текст.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Eliz

Опитах се да публикувам обява в раздел "Предлагам",но не я  виждам  :-D,напълно възможно е и аз да съм сбъркала някъде.Съгласила съм се и с правилата,но не я виждам,опитах да вляза във форума и от друг браузър,но пак не се получи.

easternalien

Цитат на: Eliz - 09.03.2014 20:44
Опитах се да публикувам обява в раздел "Предлагам",но не я  виждам  :-D,напълно възможно е и аз да съм сбъркала някъде.Съгласила съм се и с правилата,но не я виждам,опитах да вляза във форума и от друг браузър,но пак не се получи.

Най-горе има форма за попълване на обявата - "Публикуване на нова обява в раздел "продавам" Оттам се пускат :)

popa

Цитат на: NO CARRIER - 13.07.2010 22:08
Това е темата, където могат да се коментират обявите в двата раздела - Търся и Предлагам.

Лични нападки ще бъдат трити без предупреждение и обяснение.

Всички забележки трябва да бъдат обосновани с факти.

Добрият тон е задължителен. Тук сме за да си помагаме, а не да се плюем.  *DRINK*

Buhoff

Здравейте,
днес публикувах обява в раздел предлагам, след няколко часа посещавам пак форума но не си видях обявата. Дали е махната или пък се е случило нещо с нея?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F4lge4o.jpg&hash=5660dd52dccd55421c84b73c312185f9a730a154

Caxapa

Цитат на: Buhoff - 15.06.2014 16:00
Здравейте,
днес публикувах обява в раздел предлагам, след няколко часа посещавам пак форума но не си видях обявата. Дали е махната или пък се е случило нещо с нея?
Нещо по обявата ти не е било в ред и поради тази причина е била изтрита. За справка, можеш да прочетеш правилата за пускане на обява в раздел "пазар"
Поздрави от екипа на БАЕ

TiratroN

Здравейте!
Отново ми се набива на очи една неуредица при попълване на бланките за покупка/продажба.
Цялата работа много добре - стока,описание ,цена. И после слагам снимките ама защо само 5 броя да са? Защото стоките са 5?
Ами от едната стока ако имам два три артикула различни?
И още: тия снимки в края на темата си стоят ей тъй хвърчащи. Без обяснение,без точна определеност кое за коя стока се отнася.
По-добре би било да има снимки веднага след определената стока и те да са си за нея.
Не че не мога да си прекроя всичко да си е прегледно, ама нали все пак е бланка . А пък докато вмъквам нови снимки и редя обясненията ще трябват едни прегледи едни редакции и през това време хората четат темата ,а тя след една минута вече е различна.Просто защото след попълване на бланката темата вече е налична- няма как.
Очаквам вашето мнение.

Penta

Имаше анкета как да се подобри раздел "Пазар" където давахме препоръки. Може би един прекрасен ден...

Caxapa

Цитат на: Penta - 05.07.2014 09:03
Имаше анкета как да се подобри раздел "Пазар" където давахме препоръки. Може би един прекрасен ден...
Работим по въпроса. Все още работим по уточняване  на новите условия.

hunter

Аз искам да попитам колегите които слагат минимум защо го правят? И редно ли е да има такъв?

zariio

Ами явно имат повече работа и могат да си го позволят :-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

hunter

Цитат на: zariio - 14.07.2014 15:54
Ами явно имат повече работа и могат да си го позволят :-)
Или не им се занимава с по на дребно  *dontknow* Питам си от чисто любопитство де  :-) Има толкова много колеги из форума които наистина имат какво да продават в смисъл количества и не са вмъкнали този минимум. И ми е чудно защо други го вписват като условие.

Борис Христов

hunter ,аз ти отговарям от моята лична позиция.Кажи ми!Ако продавам от един вид растение и имам за продан 100 стръка...Всяко стръкче струва 1левче. Ти обаче искаш да ти изпратя 3 стръкчета.Ако отида с градски транспорт до офис на Еконт за да ти ги изпратя, трябва да дам 2 лева.Сега...в "задачката" те питам... Трябва ли да има най-малко  обявено количество, за да мога да си покрия поне разходите за марковите торове който ми струват 40+ лева на месец. Надява се ме разбираш какво искам да "кажа"?!!:)

Caxapa

Преди всичко Акваристиката е хоби. Когато започнат продажбите, спира да е хоби.  Когато имаме продажби според мое лично мнене спадаме към графа "търговци" Щом сме към тази графа е редно и да имаме обозначение като такива за за да имаме такова обозначение , трябва и да сме си заплатили това удоволствие. 
А сега като модератор: Няма такова понятие минимум Търговците имат право  да обявяват   цени и на едро. Обикновените потребители да не обръщат значението на  думата "на едро" в "минимум !  Благодаря за разбирането и  нека всеки който е писал "минимум" да корегира обявата си.

hunter

Цитат на: Caxapa - 14.07.2014 19:40
Преди всичко Акваристиката е хоби. Когато започнат продажбите, спира да е хоби.  Когато имаме продажби според мое лично мнене спадаме към графа "търговци" Щом сме към тази графа е редно и да имаме обозначение като такива за за да имаме такова обозначение , трябва и да сме си заплатили това удоволствие. 
А сега като модератор: Няма такова понятие минимум Търговците имат право  да обявяват   цени и на едро. Обикновените потребители да не обръщат значението на  думата "на едро" в "минимум !  Благодаря за разбирането и  нека всеки който е писал "минимум" да корегира обявата си.
Напълно подкрепям  *THUMBS UP*
Цитат на: Bobby_Bobby - 14.07.2014 17:28
hunter ,аз ти отговарям от моята лична позиция.Кажи ми!Ако продавам от един вид растение и имам за продан 100 стръка...Всяко стръкче струва 1левче. Ти обаче искаш да ти изпратя 3 стръкчета.Ако отида с градски транспорт до офис на Еконт за да ти ги изпратя, трябва да дам 2 лева.Сега...в "задачката" те питам... Трябва ли да има най-малко  обявено количество, за да мога да си покрия поне разходите за марковите торове който ми струват 40+ лева на месец. Надява се ме разбираш какво искам да "кажа"?!!:)

Какво да ти кажа, аз например трябва да съм много кухо парче за да си поръчам пратка за 3лв. и да се изцакам повече за куриер нали се сещаш  ;-) Има много хора от които съм купувал като никой не е казал или споменал минимално количество. Хора като  buchkata, evgeni200,wwladoo които са готови и 1-3 стръка да ти дадат но да ти помогнат преди всичко. А за danielm човекът, който му поръчах 4 кофички а той ми прати един кашон китки. Нима тези колеги нямат поддръжка на аквариумите си? Но преди всичко за мен лично те гледат да помогнат а не да пишат в обявата минимална цена за поръчка 10лв. В интерес на истината ми беше интересно да разбера какво се цели с това. Ако наистина е както казваш е много жалко.  *DRINK*