• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 22:37

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Коментари по обявите в раздели Търся и Предлагам

Започната от NO CARRIER, 13.07.2010 22:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


hunter

Цитат на: martata - 20.09.2013 10:35
http://aquariumbg.com/forum/predlagam/akvariumna-tehnika-ia-ehaim/msg440440/#msg440440

А за този колега  изглежда правилата не важат. Именно той се "грижи" за реда в раздела.

2.9. Обявите в разделите "Търся" и "Предлагам" могат да бъдат обновявани не по-рано от 48 часа след последната публикация. Изключение правят съобщения когато обявата е за заключване. Забранява се пускането от един член на форума на повече от една обява със сходно съдържание. Правилото не важи за търговците, които рекламират в сайта.
Този колега има 19 поста и имам чувството, че всичките са от този род  :-D Ако колегата manyg е прав за часовете то на всеки може да се случи. Имаш някакъв личен мотив ли защото друга причина не виждам за твоето поведение.

martata

Колега къде видя злоба в написаното от мен. Колегата Сахара раздава провосъдие, но избирателно.
Заключва  и  мести темата ми в приключени сделки без никакво основание. Сега лично той си е избутал неговата тема 10 часа по рано.
Правилата са за всички. :-)

trupai

Цитат на: hunter - 30.08.2013 20:47
Мисля че съм ги чел доста преди тебе темата не е от ония ден колега. И мисля че нямаш основание  да вкарваш подобен коментар и за това ти зададох следните въпроси. И само да допълня за разлика от тебе аз бях потърпевш от обява. И за това винаги ще подкрепям модераторите на този форум не за да правя мили очички. А защото ако не са те щеше да има много ужилени колеги от некоректни такива. Така, че напълно подкрепям "казармата" и прекалено много се говори за Сахара а човека си върши работата разберете.
Извинявай колега, но си противоречиш! Хем си за правилата, хем се заяждаш с martata и го обиждаш, при все че е прав в случая!
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

manyg

как па все другите имат проблеми и техните теми и те самите са потърпевши.
martata, изказванията ти са по-рязки ;) опитай с по-меки.
Да не забравяме, че и Сахара е човек и той греши (може да не е погледнал часовете). Колко пъти съм комуникирал с него никога не е имало проблем в общуването дори когато зимата бях наказан за 2 седмици. 


trupai

А какво щеше да стане ако Сахара си беше поправил грешката и беше благодарил на martata за набюдателността?!
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

hunter

Цитат на: trupai - 20.09.2013 13:18
Извинявай колега, но си противоречиш! Хем си за правилата, хем се заяждаш с martata и го обиждаш, при все че е прав в случая!
Аз обида не виждам ако имаш предвид изказването ми за дребнавост това за мен поне не е обида. А примерно черта в характера. И не искам никого да нападам не съм такава личност. И що се отнася за правилата да за правилата съм и не мисля, че си противореча. С това, че си е пуснал темата няколко часа по рано може да е грешка на всеки. Не е кой знае какъв проблем по големия проблем е ако си излъган или измамен от някоя обява ;-) Просто има хора тук които седят едва ли не и дебнат нечия грешка за да вкарат поредния коментар. Аз лично влизам и гледам някоя обява защото ми е привлякла вниманието. А не за да видя кога е за последно е UP нали се сещаш на къде бия за да не ми става поста много дълъг :-)
: 20.09.2013г 13:01ч
Цитат на: trupai - 20.09.2013 13:36
А какво щеше да стане ако Сахара си беше поправил грешката и беше благодарил на martata за набюдателността?!
Ами не знам попитай martata или себе си защото явно на вас ви трябва това и май само вас дразни ;-)

trupai

Не знам за martata, но аз много се подразних от това - да кажеш на някой в прав текст, че е сбъркал и да получиш 20 дена бан.
Мисля, че живеем в демокрация  и тук е един демократичен форум, в който всеки може да изказва мнение стига да не обижда.
Не искам да прозвучи като заяждане, но досега обида видях само в твоят пост.
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

hunter

Цитат на: trupai - 20.09.2013 13:55
Не знам за martata, но аз много се подразних от това - да кажеш на някой в прав текст, че е сбъркал и да получиш 20 дена бан.
Мисля, че живеем в демокрация  и тук е един демократичен форум, в който всеки може да изказва мнение стига да не обижда.
Не искам да прозвучи като заяждане, но досега обида видях само в твоят пост.
Еми да ето изразяваш се демократично както и други го правят както и аз. Само ще те помоля ако имаш в предвид че аз съм обиждал, моля те вмъкни обидата като цитат. Не мога да разбера според теб кое е обидното и къде по точно съм го писал  *dontknow*

Георги

Цитат на: hunter - 20.09.2013 12:47
Този колега има 19 поста и имам чувството, че всичките са от този род  :-D
От кой род? Прегледах коментарите на martata и смятам, че са нормални.

Цитат на: martata - 20.09.2013 13:15
Заключва  и  мести темата ми в приключени сделки без никакво основание.
По тази логика няма да има обяви в пазара. За това мога да ти върна бана.

trupai и hunter вървите към междуличностен спор.


hunter

Цитат на: Георги - 20.09.2013 14:36
От кой род? Прегледах коментарите на martata и смятам, че са нормални.
По тази логика няма да има обяви в пазара. За това мога да ти върна бана.

trupai и hunter вървите към междуличностен спор.


Извинил съм се на колегата martata лично и съм си променил поста до някъде. Не бих желал да изпадам във спор със никой а и с колегата trupai. Подразни ме факта, че за пореден път има нападки и реших да си изкажа мнение. Не съм искал да обиждам или да прозвучава като обида.

getsata73

Цитат на: trupai - 20.09.2013 13:36
А какво щеше да стане ако Сахара си беше поправил грешката и беше благодарил на martata за набюдателността?!

Едно извинение ще реши спора вместо да го задълбочава ,но вместо това колегата го плашат с повторен Бан !!!
Аквариум 170 lt. населен с :
Анциструс 2бр.
Тернеция 4 бр.
барбус Тетразона 8 бр.
Барбус Калифорнийски(зелен)  7 бр.
Серпа 1 бр.
Крибензис 4 бр.
Лабео френатус 2 бр.
Едно е да искаш,друго да можеш,а трето и четвърто-да го направиш !      Н.Хайтов

Nikiengi

Леле мале що писане за едно нищо! И да пукна, ако от това някой ще излезе доволен от форума.Кой прав, кой крив, поне някой да вземаше пари за тая работа та да има поне малко смисъл, ще си начешете езиците (пръстите) и нещата ще са си пак по старо му, защото все пак това е български форум! Абе колеги, нямате ли си аквариуми за почистване, та си губите времето с глупости  :-D. Все си мисля, че сме се събрали хора с еднакви интереси (явно не) и сме тук, за да си помагаме, да обменяме опит и положителни емоции, а то, човек да му се отще да влиза за съжаление! Хайде здраве да е  *DRINK*, че ме чака едно пиленце на масата!  *YAHOO*

Асен Евгениев

Цитат на: Nikiengi - 20.09.2013 19:02
човек да му се отще да влиза
Форумът е тръгнал точно натам и то стремглаво.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

cwetalin

От една страна се напълни с търговци...
От друга с модератори...
Нови правила, НЕ важасти за всички...

Лично аз все по-рядко влизам, и като вляза все попадам на караници някакви.