• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 17:00

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Коментари по обявите в раздели Търся и Предлагам

Започната от NO CARRIER, 13.07.2010 22:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

wwladoo

Едно голямо Благодаря *thanks на Модераторският екип на форума, за моменталната реакция----въпросната обява е изтрита!!!! *THUMBS UP* *bg*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

VVP2

Цитат на: Caxapa - 09.07.2013 15:42
50 дена стигат ли за оспорване действия на модератор?
Доста гадно звучи! Подобни нагли заплахи май само в български форум се срещат  :-(

zariio

Цитат на: VVP2 - 26.08.2013 13:56
Доста гадно звучи! Подобни нагли заплахи май само в български форум се срещат  :-(


Според теб колко пъти някой трябва да бъде предупреден?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

NO CARRIER

Цитат на: VVP2 - 26.08.2013 13:56
Доста гадно звучи! Подобни нагли заплахи май само в български форум се срещат  :-(

Така е. В руските форуми директно получаваш бан за разправия с модератор/админ. Без обяснения и без право на обжалване.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

aquario

едно коленце в корема и ще изплюе всички рибки дето е налапал *CRAZY*

Borko7

Цитат на: Caxapa - 09.07.2013 15:42
Прочети правилата и ще разжбереш-50 дена стигат ли за оспорване действия на модератор?

Явно 50 дена не ми стигат, защото ще продължавам да оспорвам неразумните действия на модератор. И за 50 дена не намерих никъде в правилата да е казано, че ще се изтрие тема, ако са нарушени правилата. Пише за ограничаване на достъпа и за БАН.

Освен това, както се разбра от постовете след това, за някои теми се правят изключения и може да се продава и без снимка, т.е. правилата не са за да се спазват...

Цитат на: zariio - 26.08.2013 19:59

Според теб колко пъти някой трябва да бъде предупреден?

А според теб колко пъти трябва да бъде предупреден човек? Поне един път? Защото аз не бях. Нито преди да ми бъде изтрита темата, нито когато ми спряха достъпа.

Цитат на: NO CARRIER - 26.08.2013 21:36
Така е. В руските форуми директно получаваш бан за разправия с модератор/админ. Без обяснения и без право на обжалване.

След като Русия ви е моделът за демокрация и свобода на словото, форумът много я е закъсал.
I don't know half of you half as well as I should like,and I like less than half of you half as well as you deserve

aquario

предвид това, че съм един от главните спонсори на този сайт(макар и не материално) искам да изразя мнение по въпроса за порицанието-добре е да се знае размерът на наказанието *MODERATOR*,за да човек да си направи сметка ,колко голяма беля може да направи ,дето се вика"мера според мера" *privet*

zariio

Цитат на: Borko7 - 28.08.2013 16:31
Явно 50 дена не ми стигат, защото ще продължавам да оспорвам неразумните действия на модератор. И за 50 дена не намерих никъде в правилата да е казано, че ще се изтрие тема, ако са нарушени правилата. Пише за ограничаване на достъпа и за БАН.

Освен това, както се разбра от постовете след това, за някои теми се правят изключения и може да се продава и без снимка, т.е. правилата не са за да се спазват...

А според теб колко пъти трябва да бъде предупреден човек? Поне един път? Защото аз не бях. Нито преди да ми бъде изтрита темата, нито когато ми спряха достъпа.

След като Русия ви е моделът за демокрация и свобода на словото, форумът много я е закъсал.

Знаеш ли колко много са  обявите  в които  потребители се опитват да прескочат правилата?
Не смяташ ли че е било по-добре да ти я изтрие вместо да те БАН-ва още в началото?
Да не говорим че наказанието ти според мен дойде  от многото обиди които си позволи да отправиш.
Как повечето потребители нямат проблем с правилата а има няколко адвокати дето все четат между редовете и за тях правилататрябва да са няколко страници?:-)

А относно последното ти изказване от мое име бих те посъветвал да не влизаш в толкова закъсал форум:-)

И не държа да ми отговаряш за да не задълбаваме:-)
Поздрави .
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

Borko7

Цитат на: zariio - 28.08.2013 19:36
Знаеш ли колко много са  обявите  в които  потребители се опитват да прескочат правилата?
Не смяташ ли че е било по-добре да ти я изтрие вместо да те БАН-ва още в началото?
Не смятам. Мисля, че е редно да ми се направи забележка и ако не се поправя да трият темата или да ме баннат - както преценят. Освен това, както се вижда моята тема е изтрита, защото няма снимка, а на друг потребител не е изтрита , а е одобрена лично от модератор. Т.е. може модераторът да прецени дали дадена тема и потребител са печалбари и гледат да заобиколят правилата или не. Или снимките на хората, които продават растения. Имат снимка на растителен аквариум без да можеш да видиш какви са растенията, състояние и т.н., но продават в продължение на години все с тази снимка. Нямам нищо против тях, и аз съм купувал растения от тези обяви, но не мисля, че снимката е много информативна, въпреки това е допусната.   

А ти така и не ми отговори на въпроса - трябва ли да бъде предупреден потребител преди наказанието да влезе в сила? Каква е целта на наказанието - човек да се поправи или да се разкара от форума? На мен друг потребител ми каза, че темата ми е изтрита. Иначе нямаше да разбера и съответно нямаше да знам, че съм нарушил правилата и така при следващата тема пак щях да ги наруша. Ефект на наказанието - никакъв.

Цитат на: zariio - 28.08.2013 19:36
Да не говорим че наказанието ти според мен дойде  от многото обиди които си позволи да отправиш.
Наказанието ми дойде за оспорване на решение на модератор. Това наказание не го оспорвам - пише си го в правилата, наруших ги - бях наказан. Смятам, че е тъпо правило но е факт.
Не съм обиждал никой. "Надъхан" или "задръстен" не са истински обиди според мен, поне за човек с нормално самочувствие.
Цитат на: zariio - 28.08.2013 19:36
А относно последното ти изказване от мое име бих те посъветвал да не влизаш в толкова закъсал форум:-)

И не държа да ми отговаряш за да не задълбаваме:-)
Поздрави .
Това е възможно развитие на нещата. Защото вместо от една забележка администраторите да се замислят и да се коригират (ако трябва и с добавяне на наказанието "изтриване на тема" в правилата, за да няма неясноти) те ми ограничават достъпа.

И наистина, за да не задълбаваме излишно ще завърша. Ако Сахара ми беше казал какво точно съм нарушил, какво наказание следва от него , цитирайки ми правилата или се беше извинил, че не ме е предупредил - щяхме да се разберем като хората. Но той се прави на мъж, не говори конкретно, не си признава грешката и като го изнервих ме наказа. Попрегледайте малко действията му и вижте що за човек е. Половината недоволни хора във форума се оплакват от негови действия.

I don't know half of you half as well as I should like,and I like less than half of you half as well as you deserve

aquario

проблема е че на борко7 аквариумите са велики, а на опонентите му също са добри , но много класи по долу *MODERATOR* *DRINK*

bustama

Цитат на: aquario - 29.08.2013 14:57
проблема е че на борко7 аквариумите са велики, а на опонентите му също са добри , но много класи по долу *MODERATOR* *DRINK*


Ти от луната ли падаш бре? На колко години си?

aquario

за мене друго обяснение няма за отношението спрямо този добър човек

VVP2

Цитат на: NO CARRIER - 26.08.2013 21:36
Така е. В руските форуми директно получаваш бан за разправия с модератор/админ. Без обяснения и без право на обжалване.
С това не съм съвсем съгласен,защото чета основно руски форуми. Има доста повече толерантност и взаимно уважение. В края на краищата тук не е казарма и едно предупреждение с човешки тон би свършило повече работа. Нали всички тук сме съмишленици.  *DRINK*

hunter

Цитат на: aquario - 30.08.2013 18:13
за мене друго обяснение няма за отношението спрямо този добър човек
А според мен пишеш не свързано, нищо лично ама по това което написа аз разбрах едно, че отношението към него е такова защото аквариумите му били супер а на другите не чак толкова. Ехо това е глупаво не мислиш ли?
: 30.08.2013г 18:06ч
Цитат на: VVP2 - 30.08.2013 18:42
С това не съм съвсем съгласен,защото чета основно руски форуми. Има доста повече толерантност и взаимно уважение. В края на краищата тук не е казарма и едно предупреждение с човешки тон би свършило повече работа. Нали всички тук сме съмишленици.  *DRINK*
Извинявай ама ти получил ли си не толерантно отношение от някой? И по какво оприличи този форум с казарма, че не мога да се сетя? Или си пишеш ей така и къде съзря не човешко отношение?

VVP2

Ако си беше направил труда да прочетеш предните постове,нямаше да задаваш подобни въпроси.Или просто си пишеш ей така?