• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
22.06.2026 03:02

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Въпрос за декорация

Започната от trifon81, 22.04.2013 19:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

trifon81

Купих си керамична декорация,дали трябва да я изваря или само изплакване на мивката е достатъчно?

vanko77777

Ако е купена от магазин само изплакваш и я цопвай в аквариума
Това е нечовешко! - викаха канибалите, четейки вегетарианско меню.


20l.-Скаридарник
40 l., 207 l., 462 l.
462l.-Астронотуси, 7 бр. Myletes rubripinnis (Сребърен долар) и сом Птеригоплихт гибицепс

trifon81

Да но беше без опаковка събирала е прах.Затова питам :)

Similar topics (5)

55750

Започната от Kalin-vr


Публикации: 2
Прегледи: 4532

30159

Публикации: 3
Прегледи: 6011

12975

Публикации: 1
Прегледи: 5378

7575

Започната от svere


Публикации: 15
Прегледи: 9153

53767

Започната от Hai4o


Публикации: 2
Прегледи: 3588