• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 19:53

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Нов аквариум

Започната от Adicolor, 14.11.2012 15:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Adicolor

Здравейте на всички съ-форумници !  :-D Вчера си купих 10 литров аквариум и няколко рибки. Рибките са : 2 мъжки и 2 женски гупи, 2 неончета и един анциструс. Тъй като правим ремонт вкъщи имам речен пясък и със сито за брашно преситих около килограм, след това го изварих с вряла вода около 6-7 пъти, докато водата в която е пясъка не стана кристална, имам помпа с вътрешен филтър Aquael, нагревател с термостат. И имам няколко въпроса: Колко пъти на ден да храня рибките (за момента ги храня веднъж дневно с храна смес от зоомагазин, в която има витамини наподобяващи люспички), колко градуса да е водата ? (в момента е 23) и дали рибките могат да живеят съвместимо ? Очаквам критики, така че давайте открито за да знам какво да променям.  :-[ :-[

П.П. Не знам дали темата е за тук

Mu3epHuk

  Очаквай критики като за начало. Обърни внимание на темите от двата линка:

    http://aquariumbg.com/forum/pazar/ukazatel-na-statiite-v-razdela-prochetete-parvo-tuk!/
    http://aquariumbg.com/forum/statii-knigi-i-dokumenti/ukazatel-na-statiite-v-razdela/

От тях до голяма степен сам ще отговориш на въпросите си и ще натрупаш знания за отрицателно време. Ще откриеш и много допуснати от теб грешки.

Успех и добре дошъл във форума  :-D

Adicolor

Мерси колега, преди също съм се занимавал с рибки, но имах някои фалове, защото аквариума ми отговаряше най-точно на описанието Мешена Скара :D

Similar topics (5)

34517

Публикации: 6
Прегледи: 7368

32268

Публикации: 13
Прегледи: 7936

22624

Започната от ddz


Публикации: 1
Прегледи: 2839

15278

Започната от jix


Публикации: 24
Прегледи: 9714

757

Започната от Живко


Публикации: 8
Прегледи: 16707