• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 08:10

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

корен

Започната от aquaram, 03.03.2008 09:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

aquaram

намерих си едно коренче някой можели да ми каже каква процедура следва *bg*

mejdupraznika

В зависимост колко е голям корена, го слагаш в такъв съд, Заливаш го с вряла вода и го оставяш затиснат в тази вода, на другата вечер махаш водата и отново заливаш с вряла вода да престои още 1 денонощие с тази вода , и от там нататък всяка вечер сменяш с нова вода и да си стои затиснат за да може да потъне. Някой колеги забъркват бледо розов разтвор да престои с него и след като е престоял корена се мие и пак за 1 вечер в вода да може да се измие както трябва и в аквариума. Надявам се да си ме разбрал, аз така процедирах с моя корен. Ако има нещо неясно питай или в по-добрия случаи Форума има търсачка тук има много изписано по въпроса Дърво в аквариума. Това което знам аз е че корена е добре да се взема от река. Хайде успех  *use_search*

ogyy

май няма да те разбере за бледо-розовото, тоо боички много  :-D

Лора

Цитат на: ogyy - 03.03.2008 10:27
май няма да те разбере за бледо-розовото, тоо боички много  :-D
Ами от къде да знае детето....става въпрос за бледорозов разтвор на калиев перманганат (продава се в аптеките).
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Similar topics (5)

3743

Публикации: 5
Прегледи: 3525

23979

Публикации: 9
Прегледи: 5339

17507

Започната от ilqn


Публикации: 1
Прегледи: 2286

54546

Публикации: 29
Прегледи: 13478

38762

Публикации: 27
Прегледи: 10706