• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.06.2026 23:21

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Въпрос за осветление

Започната от mitaka_22, 20.10.2016 20:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mitaka_22

Здравейте имам аквариум 112л  осветлението е пура 18 вата 60 см  1300лм чудя се дали да не я заменя с два такива лед прожектора ?
http://zendmag.com/led-osvetlenie/led-prozhektori/vnshen-led-prozhektor-led-10w
Осветлението по принцип го държа 8-9 часа през два дни по 12ч.Според смените като съм на работа .
Приблизително средно залесен торя и с течна тор профито .
Най-трудно е да се отговори на въпрос, на който отговорът е очевиден.

Similar topics (5)

36030

Започната от _777_


Публикации: 1
Прегледи: 5851

19061

Публикации: 9
Прегледи: 11338

37145

Публикации: 11
Прегледи: 8046

48766

Публикации: 15
Прегледи: 12811

15956

Публикации: 0
Прегледи: 5292