• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
13.05.2024 09:26

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Нов филтър атман с 3 годишна гаранция

Започната от a__andreew, 27.09.2010 22:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

a__andreew

Здравейте колеги, направи ми впечатление ,че този:  http://aquatovar.com/en/product/atman-df-1000/  е 3 годишна гаранция в руския сайт
Ползвам препратка от колегата borracho, който си го е закупил. Явно си има китайско и китайско 

borracho

от 20 дена съм в китай и ми прави впечатление че наистина има китайско и китайско. има много качествени неща. говоря общо - дрехи, техника, храни и т.н. тези неща които се внасят у нас са явно боклуците дето са най ефтини. което е логично - идват търговци тук и купуват най-ефтиното и разбира се некачествено. тук също има такива магазини и продукти, нещо като нашите магазин за 1 лев.  но повечето търговски центрове продават и много качествена стока. като си купувах тоя канистър, продавача ми каза че е класи над другите на атман - тия зелените. но дали е така, ще видим като се върна и като го пусна в действие. сега в мислите ми е начина, по който да пренеса толкова багаж до България  *bg* че падна купуване тук .... как ще си събера нещата идея си нямам  :duvar:
бъди сеяч, а не разбирач!

a__andreew

Здравей колега много се радвам , че точно ти отговори и ще се радвам да споделиш мнението си за този канистер, защото май си единствения човек притежаващ го. Това , че в руския сайт го продават е хубаво според мен, все пак го продават някъде. Може да дойде и у нас и дано по скоро

}|{opukc

Филтъра изглегда качествен и надежден. Дано да няма проблем с кранове и некачествена пластмаса.
А ако дойде в България, то нали се сещате филтър от този клас на каква цена ще е тук - поне 250лв. Това не е ненормалното в случая. Има много такива. Филтри, които струват в рамките на 80-100$, тук да се продават за 500лв. :-|

borracho

Цитат на: }|{opukc - 28.09.2010 08:27
Филтъра изглегда качествен и надежден. Дано да няма проблем с кранове и некачествена пластмаса.
А ако дойде в България, то нали се сещате филтър от този клас на каква цена ще е тук - поне 250лв. Това не е ненормалното в случая. Има много такива. Филтри, които струват в рамките на 80-100$, тук да се продават за 500лв. :-|

дано, макар че този филтър няма кранове като другите, а където влизат самите маркучи това цялото черното има един лост който ги закрепва за корпуса и играе ролята и на кран, затваря притока на вода. а за цените, така е, затова се принуждаваме да търсим варианти да излезе по-ефтино. стискайте палци да го пренеса читав до  *bg*
бъди сеяч, а не разбирач!

borracho

здравейте колеги вече съм си в къщи след 13 часа полети и няколко часа чакане между тях, но важното е че всичко мина нормално и техниката успях да я прекарам здрава и цяла. сега умувам как да я инсталирам и след четене тук из теми по въпроса реших ув лампата да е на изхода на канистъра и филтъра и лампата да събера в едното отделение на шкафа. пълнежите мисля да оставя както са си наредени от производителя, като само ще сложа сипоракса от работещия в момента касетъчен филтър (за да използвам заселилите се там вече бактерии) а новия сипоракс ще оставя за резерва. ето и 2 снимки - на самия аквариум и на отделението с филтъра и лампата  като съм ги сложил както мисля да ги закрепя - лампата над филтъра хоризонтално.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi54.tinypic.com%2F5ufeb5.jpg&hash=a9c42a50d0a22d90c604a917eef7d4d3bcae2cc4
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi56.tinypic.com%2F1089pgy.jpg&hash=60cd9c0610dd5785c1a932c2cd03dd4cc246d2f8
бъди сеяч, а не разбирач!

dorbitan

 *offtopic
Разглеждайки този сайт, исках да видя колко ще ми излезе с доставката до София.Въведох всички данни  до момента с начина на плащане.Там дадох он лайн, и взе че прие поръчката без да съм въвеждал номер на карта.Веднага получих е-майл с потвърждение от тяхна страна.Но тъй като не съм много наясно с руския, цитирам:
"Payment information: Спасибо.Отправка заказа осуществляется сразу после поступления денег (как правило в течении 2-3 часов). Счёт в Яндекс-Деньги. № 41001184559677"
Превеждам си го, че ако получат парите до 2-3 часа ще го изпращат.Надявам се да не е с нещо като платежно нареждане при получаване,тъй като на мен не ми трябва такъв.
Ако пък не може на някой от вас да му трябва.
Моля, който разбира какво точно означава да ми го преведе и успокои,евентуално!

tomatomov197

   Пише ,  че ще ти изпратят поръчката веднага , след като получат парите.  Всички сайтове са така...
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

dorbitan

Цитат на: tomatomov197 - 06.10.2010 17:22
   Пише ,  че ще ти изпратят поръчката веднага , след като получат парите.  Всички сайтове са така...
Еми ще почакат за сега.Благодаря ти за отговора!

Similar topics (5)

1744

Публикации: 33
Прегледи: 12982

17404

Публикации: 7
Прегледи: 3670

38303

Започната от jokoto


Публикации: 8
Прегледи: 3906

11444

Публикации: 4
Прегледи: 2777