• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.06.2026 07:51

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Нагревател и термометър за 35литров аквариум!

Започната от Ronaldo44, 17.05.2009 22:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ronaldo44

Амвариумам ми е 35литра в него имам 2 женски и 2 мъжки гупи , 1 мъжки и 1 женски хелер, 1 мъжка и 1 женска молинезия и 2 сомчета! Искам да ви питам да си купувам ли нагревател и термометър??

Лора

За нагревател е късно вече, но термометър е хубаво да имаш. Все пак идват жеги...
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Similar topics (5)

30931

Публикации: 11
Прегледи: 10574

54079

Публикации: 2
Прегледи: 6676

22758

Публикации: 4
Прегледи: 7142

48268

Публикации: 3
Прегледи: 4063