• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 20:42

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

мухъл във филтъра???

Започната от federal, 12.04.2008 15:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

federal

Днес пренареждах растенията поради причината, че бяха хванали еленови рога и ги изчистих с белината, но какво ми се случи?! След като отворих капака на филтъра по ъглите и нишите имаше мухъл! Филтъра е от този тип- потопяема кутия с прорези и секции в него за филтриращите елементи. Мухъла го открих по капака и по суха част на целия корпус. Цялата система е на една седмица.

puhcho

И аз имам редовно в филтъра на костенурките, един бял нали?Не се притеснявай.

Лора

Не съм срещала в моя филтър,но съм усещала миризма подобна на мухъла.Явно е напълно естествено.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

spetsa

Миризмата може да идва от друго място.Ако имаш аераторче погледни над него ако има спънка се наслоява едно гадно зелено мирише на мухал,но е нещо като тиня.

Лора

Миризмата я отдавам по скоро на боклуците които се събират във филтъра.Иначе водата в аквариума си мирише нормално.  :-)
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Similar topics (5)

12306

Публикации: 4
Прегледи: 2689

10510

Публикации: 10
Прегледи: 5797

4214

Публикации: 8
Прегледи: 4894

29406

Публикации: 5
Прегледи: 3673