• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.06.2026 08:29

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Ползва ли някой, филтър Tetrabox 300

Започната от dimkostadinov, 08.12.2015 11:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dimkostadinov

Здравейте, стартирах нов аквариум с филтър Tetra Box300  който е комбиниран филтър с нагревател в обща кутия. Водата е от него се отлива отгоре като водопад, без мехурчета за аерация? Въпросът ми е някой ползва ли такъв филтър и дали е доволен? Акварума e от 4 дни все още не е избистрена водата? Имам и друг на Aquael Powerhead circulator 500, някой има ли впечатление и от него?

Similar topics (5)

16677

Публикации: 9
Прегледи: 8055

37846

Публикации: 13
Прегледи: 10104

11606

Публикации: 3
Прегледи: 8326

11110

Започната от deadman93


Публикации: 11
Прегледи: 11764

30004

Публикации: 14
Прегледи: 13379