• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
05.05.2024 13:14

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

силикон dow corning 881

Започната от joropi4, 01.02.2009 12:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

joropi4

някой знаели каде има магазин в София(или другаде)в който се продава силикон dow corning 881.

Zagrey

Преди време взех от Провентус,  продаваха само на едро защото са директен вносител, но с малко дипломация се уредиха нещата. Силикона е много добър!
Провентус. Област, София. Адрес, София, кв. Княжево, ул. Средорек № 30. Тел, 029571544
Няма пряк път до мястото, до което си струва да стигнеш.

elblanko

03.02.2009 17:56 #2 Last Edit: 03.02.2009 18:05 by elblanko
http://www.bgcatalog.com/showcomp.php?cid=980&did=1283#
Това го изрових в нета, но не си вдигат телефона. И на мен ми предстои лепене на аквариум и ще отида тия дни до Кукуш да видя за какво иде реч.
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37

vali7447

Tanganyika 540 L

Cyphotilapia sp. "North" (Burundi)
Neolamprologus leleupi (Yellow)
Julidochromis marlieri (Burundi)
Julidochromis ornatus

joropi4

При Пецата няма HELP *dontknow*

plant

В Провентус има за към 6лв черния.

barabata

Какво е минималното количество което "Провентус" не смятат за продажба на дребно ?

Бтв. преди няколко години и аз имах преговори с тях за едно нещо и ме уверяваха че мога да си купя 200 кила от него и в момента в който отидох да пазарувам ми заявиха че минималното било 500 кг. С голям зор се разбрахме все пак да ми отсипят само 200 кг. От тогава не им вярвам много на рекламите и приказките и гледам да ги заообикалям.
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

plant

На място не съм ходил, но по телефона ми казаха ,че няма проблем за 1тубичка. Но това не е проблем, като отидеш да ти откажат :-(

Joro Vn

    "dow corning 881" е продукт на "Бросс"- ООД, Варна. Всъщност тази фирма го разфасова на дребно в опаковките, които се предлагат в търговската мрежа. "Бросс" не се занимава с директни продажби, има друга фирма, която се занимава с дистрибуцията.

Borko7

И аз искам от този силикон. Ако някой намери, може ли да ми вземе и на мен 1-2 туби, а после да ми ги прати?
I don't know half of you half as well as I should like,and I like less than half of you half as well as you deserve

Borko7

06.03.2009 09:32 #10 Last Edit: 06.03.2009 09:44 by Borko7
Намерих силкон Dow corning 881, и днес ще ходя да си взема от склада. Ако някой се интересува да пише, за да взема и за него.
I don't know half of you half as well as I should like,and I like less than half of you half as well as you deserve

barabata

Опа - аз съм кандидат че тъкмо ще правя аквариум. Само се чудя една туба дали ще ми стигне. Хайде да са две тубички за мен или кажи откъде да ходя да търся.

Ще ти пусна на лично контакти да се разберем къде какво и как.
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

Borko7

Dow corning 881, може да се купи и на дребно от склада на Провентусс АД, Варна, ЗПЗ, сграда "кораба" до база Нова.
I don't know half of you half as well as I should like,and I like less than half of you half as well as you deserve

bobbyr

силикона е трепач. не е като тези в магазините. професионален е . :buff:

mi6okalkana

Хора никога не си купувайте прозрачния силикон 881 на Дау Kорнинг  - приемете го като съвет само черния засега става. най доброто е Судау а компромисен вариант Бестсил което е на GE.

Similar topics (1)

25247

Публикации: 6
Прегледи: 7350