• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 23:18

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

PRODAC

Започната от aquamalawi, 05.04.2005 16:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

aquamalawi

Мнения за продуктите

aquamalawi

Мдаааааа

Boby_

Ха, тъкмо се чудех със Сашо или с Боян разговарям.
:lol:
Мнения за Продак? Ами доста добро съотношение цена/качество според мен.
Ползвал съм доста техни неща и продължавам да ползвам. Доволен съм от тестовете им (не твърдя, че са много точни, но за моите цели са си идеални), доволен съм от порестата им керамика (наистина много добра, по-добра примерно от тази, която идва в комплекта с Хаген Флувал филтрите), доволен съм от храните Cichlid Sticks и Biogran - и двете са добри, рибките ги харесват, растат добре от тях и не затлъстяват, размножават се активно и т. н. добри думи. Не съм доволен от растителната им храна обаче, както и от другите им храни на люспи - там отстъпват значително на Сера Флора и Тетра Фил примерно. Не останах много доволен и от сушения тубифекс на Продак.
Ако трябва като цяло да заключа, Продак са малко назад с материала в сравнение с немците, но компенсират с добри цени. За мен са предпочитана марка за храни и консумативи заедно със Сера и Тетра.

П. П/ Само имай предвид, че може и да ти бъде изтрита темата - явно е с рекламна цел.

aquamalawi

За напред и аз мисля да акцентирам на пълнежите за филтри , някои дабавки и само 4-5 вида храни-HI FI, CICHLID, BIOGRAN, GOLDRED, TARTAFOOD PELLET

tishovsx

Единственото което ползвам е VIVO, субстрата под грунта !
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

NikolaV

Аз лично ползвам пълнежи и съм доволен. Доста по-евтини са от комкуренцията. Лавата на Продак например е май най-евтината на пазара, а лавата си е лава... Взимал съм и храни - с добри впечетления съм.

aquamalawi

Цитат на: "tishovsx"Единственото което ползвам е VIVO, субстрата под грунта !
аз го ползвам  не за растения ,а в аквариум с малвийци.
Поддържа биобаланса много по-добре от традиционен грунд.

77

аз също го ползвам за растения :D мисля че върши работа :wink: в всеки случай е по добър от този на сера :wink:  при положение че неможах да си намеря латерит съм доволен от него  :wink:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

tishovsx

Така си е  :D , а отгоре съм сложил лавалит, малки коренчета се захващат перфектно  8)
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

DSS

Слаба разпространителска мрежа. Освен на съботния пазар и в офиса на фирмата къде мога да ви открия?
От Казанлък съм. Къде най-близо има ваше предтавителство?
Можеш да ми отговориш лично. Имам интерес към продуктите ви.

aquamalawi

Цитат на: "DSS"Слаба разпространителска мрежа. Освен на съботния пазар и в офиса на фирмата къде мога да ви открия?
От Казанлък съм. Къде най-близо има ваше предтавителство?
Можеш да ми отговориш лично. Имам интерес към продуктите ви.
Пав си относно разпространението, но с уговорката че повечето наши търговци в  не правят нищо за популяризирането на акваристиката в България. Склонни са да предлагат САМО това, което клиентите им МНОГО УПОРИТО търсят.
А иначе всеки магазин , който реши може да зарежда PRODAC при това,повярвай на много добри цени.

Similar topics (2)

41676

Публикации: 4
Прегледи: 3510

879

Публикации: 75
Прегледи: 31271