• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 16:03

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

От къде да купя молинезии и хелери на Подуенския пазар ?

Започната от Rider, 10.03.2010 15:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rider

От коя сергия на Подуенския пазар мога да закупя здрави хелери и молинезии?Ако има някой от форума ,който ще е там тази събота с молинезии и хелери или едното от двете (да са здрави) да пише на ЛС(лични).
Мерси,
:-)

LuDiQa

Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

suntsu69

Човека е задал съвсем конкретен въпрос. Адреса му няма нищо общо с отговора. Ясно е, че искаш да кажеш нещо по всяка тема, но поне отговаряй по същество.

LuDiQa

Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

vasso

Огледай, ще си харесаш все на някоя сергия.

Rider

Аз ,че ще си харесам ясно ,но много пъти на пръв поглед здрави рибки са се оказвали болни.

vasso

Еми не мога да кажа някой конкретен търговец( да няма засегнати). Пък и е добре да имаш кола- в този кучи студ може лесно да умрат рибите ако не ги транспортираш правилно.

Rider

Аз имам кола.И тъй като ще пазарувам първо растения и т.н. рибите ще взема най -накрая.Мисля ,че няма да има проблем.И отново питам ,ако има няко0й доволен да си каже мнението .  :-)

Similar topics (5)

19118

Публикации: 3
Прегледи: 5375

40320

Публикации: 10
Прегледи: 7231

10750

Публикации: 5
Прегледи: 8264

2007

Започната от theos


Публикации: 1
Прегледи: 3599

56727

Публикации: 1
Прегледи: 3216