• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 09:20

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Нов магазин в Русе?

Започната от nemo91, 25.04.2013 21:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nemo91

Здравейте колеги акваристи, случайно да сте забелязали, че се готви откриване на нов ЗОО магазин в Русе на ул. Петко Д. Петков, малко по надолу от добре познатия ни магазин за рибки...?
Стъклата са олепени с реклами на Тетрамин. Някой знаели повече подробности?

M_I_T_A_K_A

Рекламите са на Тропикал. Фирмата е от Търговище. В момента оправят документите които са необходими за да отворят.
Всичко за соленоводната акваристика
Риф Парадайс ООД
0883378215
0899300219

Nikee19

аз утре ще мина да видя дали не са отворили

Caxapa

Темата е за нов магазин за акваристика а не за злобни подмятания  и разводняване на тема фонтани и газстанции, че ключа  на  *lock е в ръката ми!

mackman

Магазина, ще е на фирма "Ниагара 2006", която е основният вносител в България, на фирмите Tropical и Resun, познавайки собствениците магазина ще бъде ,много добре поддържян и зареден.

изгубеният рай

И няма да бъде само за акваристика :-)
END!!!

nemo91

Не мисля, че трябва да играе ключа... по скоро да се изтрият коментари
Все пак тепърва ще го обсъждаме този магазин.
Иначе не мисля че тези дни ще отворят... доколкото видях през вратата няма все още нищо вътре, не знам може и да греша. Аз лично съм си много доволен от магазина на същата улица, но ако предложат нещо което го няма другаде може и да намина :)

tonino

26.04.2013 16:53 #7 Last Edit: 19.02.2018 19:10 by tonino
...

Nikee19

и аз така мисля днеска минах от там от вън изглежда добре вътре е още с найлони

manyg

Абе колеги, не се ли мотаеше някаде из форума една публикация в която бяха наредени мнооого току-що залепени аквариуми и ако не се лъжа ставаше дума за магазин в гр.Русе.
Чакам с нетърпение да го отворят, че да го разгледам като идвам натам  :)

M_I_T_A_K_A

Въпросните снимки на многото налепени аквариуми са в друг раздел и наистина са на магазин в Русе, който също подготвя необходимите документи и разрешителни за да започне дейност, но той ще бъде само за акваристика.
Всичко за соленоводната акваристика
Риф Парадайс ООД
0883378215
0899300219

manyg

Русе да не стане Меката на Акваристиката в БГ  :whistle:

Nikee19

много магазини много нещо

nemo91

Цитат на: M_I_T_A_K_A - 26.04.2013 20:28
Въпросните снимки на многото налепени аквариуми са в друг раздел и наистина са на магазин в Русе, който също подготвя необходимите документи и разрешителни за да започне дейност, но той ще бъде само за акваристика.
Хаха... освен този, за който говоря и друг ли подготвят за отваряне?
Къде се намира?  
До момента ги броя 6 действащи и още 2 чакат откриване... поправете ме ако греша  :-D

M_I_T_A_K_A

Втория е на улицата, която свързва първо РПУ и Лукоил-а зад старата поща. От кръстовището на Лукоил като се тръгне към първо РПУ се пада първия магазин в дясно. Адреса е Цар Самуил 10.
Всичко за соленоводната акваристика
Риф Парадайс ООД
0883378215
0899300219

Similar topics (5)

3333

Публикации: 21
Прегледи: 11404

32657

Публикации: 1
Прегледи: 3327

2222

Публикации: 33
Прегледи: 21677

36763

Публикации: 17
Прегледи: 9752

42124

Публикации: 9
Прегледи: 5932