• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 09:44

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Магазин в Варна за екзотични животни ??

Започната от reaskol, 12.05.2012 15:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

reaskol

Знаете ли къде може да има такъв магазин в Варна ? За игуани, змии, тарантули и всичко свързано с тераристиката ?   *dontknow*

Иван Валентинов

От дясната страна на магазин Панда до кръглата банка посока пазара :-)

reaskol

мерси, а как се казва магазина знаеш ли ? :-)

Иван Валентинов

Мисля че беше нещо като голдън ретривър  :-D,така ми е останало в акъла

rollon

Паяци,змии и брадат гущер съм виждал в магазин Штурчо в кв.Левски

Boromir

Цитат на: sensodine - 12.05.2012 16:58
Мисля че беше нещо като голдън ретривър  :-D,така ми е останало в акъла
Магазина се казва само "Голдън" и да за сега са само тези два магазина, които предлагат по голяма гама тераристика, преди време и в "VIP-zoo" се предлагаше , но там беше доста оскъден избора ,а  след като се преместиха нямам никаква идея какво предлагат.
reaskol - кажи какво точно те интересува, ако го няма по магазините мога да те свържа с някой които може да ти помогне, или аз бих могъл да ти помогна!
Shrimp Breeding Lover

reaskol

Главно търся Lampropeltis triangulum (млечна кралска змия) и Eublepharis macularius (леопардов гекон) .
Благодаря на отзовалите се  :-)

Boromir

Е това ще го намериш и в двата магазина , не е нещо специфично, да не говорим че леопардови гекони с лопата да ги ринеш само за миналата година сигурно над 10-15 човека излюпиха и предлагаха. За геконите ти гарантирам че без проблем ще намериш в магазин "Голдън" , дори и да ги нямат налични могат да ти ги доставят за една-две седмици и не са скъпи неща, да речем че змията ще е в порядъка на 120лв. , а гекона между 60-80лв. (в зависимост от цветовата вариация).
Успех в начинанието!
Shrimp Breeding Lover

vui4o.vili

Извинявам се,че се намесвам в темата,но знаете ли някой да развъзда хамелеони във Варна?

АМАЗОН

Цитат на: vui4o.vili - 20.05.2012 12:34
Извинявам се,че се намесвам в темата,но знаете ли някой да развъзда хамелеони във Варна?
Питай тук terraristic.net.

reaskol

Намерих си от приятел летящ гекон (Ptychozoon kuhli). В магазините още не съм ходил, но едва ли там щеше да има такава животинка  :-)
Млада женска е на 6-7 месеца търся и мъж  :-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi45.tinypic.com%2F1s00ag.jpg&hash=246260ea198bf30958585ca920b2e1e11b0eca85

: 22.05.2012г 12:12ч
Храната му --> пустинни щурци
: 22.05.2012г 12:12ч

reaskol

Случайно някой да има идея, от къде да си намеря мъжки Ptychozoon kuhli ?  *dontknow*

Similar topics (5)

120

Започната от Newby


Публикации: 40
Прегледи: 26925

32657

Публикации: 1
Прегледи: 3327

4545

Публикации: 14
Прегледи: 16350

59614

Публикации: 3
Прегледи: 8619

42394

Публикации: 2
Прегледи: 3393