• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 20:08

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Магазин в Лондон

Започната от Luton, 16.10.2010 12:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Luton

Ето и моето квартално магазинче, сравнение с другите в града е доста малко, но пък е близо и е изпробвано!






Ето и едно видео, с доста лошо качество, колкото да придобиете представа!



Накрая се изнервиха нещо, но им обясних че е за добри цели снимането, тоест ще им дам
линк към темата за да видят за какво точно съм снимал. Ще покажа скоро и два големи магазина!
Ако се интересува някой, де!


Забравих, ето и адреса! Кой знае всичко се случва в днешно време :-)

Woodford Aquatics
115/117 Maybank Road
South Woodford
London
E18 1EJ
(0044)02085056444


nikolaytoshev

Магазинчето е много готино. Голямо разнообразие и добре поддържани аквариуми :-)

Миряна

Чудесен е! Поне аз ще се радвам да видя другите два големи магазина. Междудругото в магазин "Оазис" Бургас, точно така изглеждат аквариумите (чисти, с чудесни риби и растения, с много кристална вода).
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Fcsyrovhmb%2F538237_3797678353034_21052137_n.jpg&hash=7f354611765e38613a09ec04546b6d458529bb4a

MeTogu

Да много добре изглежда магазина.Само морски аквариум не видях.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Luton

Цитат на: ^^Мирянка - Мърморянка^^ - 16.10.2010 12:36
Чудесен е! Поне аз ще се радвам да видя другите два големи магазина. Междудругото в магазин "Оазис" Бургас, точно така изглеждат аквариумите (чисти, с чудесни риби и растения, с много кристална вода).

Сигурен съм в това, изобщо си мисля, че в България сме доста на пред в сладководната акваристика, поне са ми такива наблюденията!

Цитат на: MeTogu - 16.10.2010 13:09
Да много добре изглежда магазина.Само морски аквариум не видях.

Да, този магазин е само за сладководни!
Скоро ще отида и до специализиран за соленоводна акваристика, (но ми е доста далеч 2 часа и половина в едната посока шофиране, просто ме убива)

Асен Евгениев

Щом това е квартално магазинче, представям си какви ще са големите. *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

The Proo

Магазина е супер!! *YAHOO* *YAHOO* Чичо ми работи в  Лондон като си идва насам ще го накарам да ми вземе нещо от невероятния магазин. :-) :-) :-) :-)

tomatomov197

Цитат на: The Proo - 16.10.2010 19:06
Магазина е супер!! *YAHOO* *YAHOO* Чичо ми работи в  Лондон като си идва насам ще го накарам да ми вземе нещо от невероятния магазин. :-) :-) :-) :-)
По-добре го накарай да ти даде някой лев. Тук е по-евтино.
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

gecatax

Магазина е супер, само не ми харесват тези изкуствени миди,глави на дракони и други подобни, за мен нямат приложение в акваристиката.
Поздрави!

-250л.

Luton

Цитат на: gecatax - 16.10.2010 20:06
Магазина е супер, само не ми харесват тези изкуствени миди,глави на дракони и други подобни, за мен нямат приложение в акваристиката.
Поздрави!

Децата си ги харесват, сина ми като види нещо такова и задължително го иска.
Така че, ще правим някакъв малък аквариум за детската стая със златни рибки и мнооого пластмаса! :-)
Деца, какво да ги правиш?!

The Proo

Съгласен съм от личен опит!!! *JOKINGLY* :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D *ROFL* *ROFL* *ROFL* *ROFL*

killiman

Поздравления за репортажа!  *DRINK*

Много приятен магазин, хареса ми. Очаквам с нетърпение и филмчета от големите магазини.
Само една препоръка ако може. Като хванеш някой ред с аквариуми - изкарай го от край до край, задържай поне по 6-7 секунди на аквариум за да може да се запознаем по-добре с обитателите му. Също не е лоша идея и да хващаш етикетчетата с цените под аквариумите. 

Асен Евгениев

Собствениците не обичат много много да им снимат стоката подробно, знам го от личен опит.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

elblanko

Цитат на: Luton - 16.10.2010 21:21
Децата си ги харесват, сина ми като види нещо такова и задължително го иска.

И много жени ги харесват, пък и те са им за продаване на хората те гледат да изкарат пари от тая работа, трябва да задоволяват всякакви вкусове.

Цитат на: akapulko - 17.10.2010 11:22
Собствениците не обичат много много да им снимат стоката подробно, знам го от личен опит.

Не обичат тези на които не им е хубава стоката.
Ако всичко им е наред това си е жива реклама.
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37

Асен Евгениев

Не, че могат да се сравняват различните по асортимент магазини, ама миналата седмица
в Била лично управителят дойде да ми забрани да снимам. А е чист и подреден магазин, със
стока не по-лоша от на друго място.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (5)

15261

Публикации: 3
Прегледи: 3818

43855

Публикации: 31
Прегледи: 13797

5015

Публикации: 12
Прегледи: 10058

36715

Започната от reaskol


Публикации: 4
Прегледи: 3846

3079

Публикации: 7
Прегледи: 10711