• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 01:33

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Коментари към темата за отрицателните отзиви

Започната от BOJO, 24.03.2010 17:08

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

dfdid

Не казвам че и аз нямам  вина за това че не съм погледнал веднага какво е състоянието и как е стоката.Нося си вината.
Растенията получих на 15.06.Сега ме е яд че не ги снимах веднага,но мислех че  ще живнат.Ама както и да е....
Просто дано това помогне на всички да внимават с курерите при пращане на подобни пратки.

iek

В повечето случаи думата би трябвало да е достатъчна, имах случай с два уейвмейкъра от ибей, бяха доста шумни, след като споделих това с продавача, ми изпрати за негова сметка други два, той разбира се, беше китаец.

dfdid

:) От ИБЕЙ са ми връщали няколко пъти пари,сменяли са ми стока,пращали са ми нова.Но там е малко по различно като че ли.

wwladoo

Цитат на: dfdid - 28.06.2010 08:16

Виж сега дали можеш да си ми баща или не не е много важно.Пък и няма от къде да знаеш защото не ме познаваш лично.Как и по какъв начин работиш с Еконт си е твоя работа.Мен ме интересува това че получих растения в лош вид и тъй като съм ги получил от теб и ти си този който ги продава няма как да пиша отрицателен отзив за Еконт.А дали вината е в теб или в тях ти сам ще разбереш.
Ето ви две снимчици за да прецениш на дупки ли са,смачкани ли са или нещо друго.

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg256.imageshack.us%2Fimg256%2F5706%2Fimg00001201006261941.th.jpg&hash=d329a32b25d683deb0b2edc28c3983dca5edbac6

Uploaded with ImageShack.us
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg97.imageshack.us%2Fimg97%2F5328%2Fimg00002201006261941.th.jpg&hash=0f0fac2e3b760479959ff9e53848ad137e6ba210

Uploaded with ImageShack.us

Слушай какво ще ти кажа,ти просто в момента се изложи много с публикуването на тези снимки,хайде да ти кажат хора които се занимават с растения кога стават в такъв вид растенията,защото аз няма да се обаждам,и в такова състояние ще се разпаднат, ако се опиташ дори да ги извадиш от аквариума,камо ли да ги транспортираш   - защото не само си н...л и л...ц-и сега с пълно право те наричам така-след като видях  растенията , защото разбрах всичко- в никакъв транспорт не е причината!!!  
: 28.06.2010г 14:02ч
Цитат на: iek - 28.06.2010 12:53
Снимките са от 24 и 26.06, това колко дни е след изпращането/получаването?
Има и един друг момент- "клиентът винаги е прав" :-P.
Клиента не е винаги прав-когато той най БЕЗОБРАЗНО ЛЪЖЕ И ОПЛЮВА,и това е нарочно!!!Повече няма да се разправям,под достойнството ми е !!!
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

dfdid

Еми знчи е в теб защото растенията бяха само една идея по-добри когато ги получих и е нормално след като не се савзеха да заприличат на това.Интерсно само защо само тези двете са такива и другите две са ОК,ама айде.Със здраве.Дано да нямаш друг път такива проблеми.
И каква да ми е целта за да те плюя нарочно.Нито съм ти конкуренция нито ще ти ставам за да имам цел.Сигурно е гадно да се оплачат от теб,но затова е форума и затова са темите.Щом съм изпатил пиша.
А ти прекалено много вярваш на куриерите само това ще ти кажа.

wwladoo

Цитат на: dfdid - 28.06.2010 14:10
Еми знчи е в теб защото растенията бяха само една идея по-добри когато ги получих и е нормално след като не се савзеха да заприличат на това.Интерсно само защо само тези двете са такива и другите две са ОК,ама айде.Със здраве.Дано да нямаш друг път такива проблеми.
Слушай какво ще ти кажа,престани да пишеш глупости и да лъжеш хората-растенията които ти пратих бяха в отлично състояние и не съм аз причината,че ти явно си толкова бос в акваристиката и в частност с растенията,че даже и не го осъзнаваш,че се излагаш!!! ;-) :-)Ако покажеш и една снимка в пълен план на аквариума,дори и стартиран преди месец и половина,ще се разбере всичко!!!Най ме е яд,че опитваш да лъжеш вместо да се научиш,как се отглеждат растения!!!!
: 28.06.2010г 14:02ч
Цитат на: iek - 28.06.2010 13:56
В повечето случаи думата би трябвало да е достатъчна, имах случай с два уейвмейкъра от ибей, бяха доста шумни, след като споделих това с продавача, ми изпрати за негова сметка други два, той разбира се, беше китаец.
Не в случаи,като този-ако ти беше на моето място,може би щеше да постъпиш по същият начин!!!Защото всичко е откровенна ЛЪЖА!!!!!!Не е проблема в 2-3-4 или повече растения като цена или тем подобни--Въпроса е принципен---такива хора просто нямам думи,утре и с друг колега ще се държи така и ще лъже и ще оплюва и т.н.,то им е вътре и такива хора нямат място сред нас,във форума!!!!! :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

petarvalchev

wwlado  пред теб ли опаковаха растенията куриерите? Защото бях чел един случай в друг форум как един си купува спортно гърне от друг. Продавача отива до куриерската фирма и им казва за еди си къде. Онези го питат дали да те ще го опаковат или той. Продавача им казва да си го опаковат. Гърнето пристига при купувача и като го отваря глеа съвсем друго. Голям спор се разрази после из форума, но се оказа, че курерите, като са го видели оригинално гърне и са го сменили с някакво китайско. И така ... съмнява ме и тук да се повтаря този случай, но все пак ...

dfdid

Еми щом не мога да накарам едно умряло растение да се съживи значи наистина съм бос в акваристиката.Точно затова преди дни дадох една криптокорина с около 60 листа дълга метър която растеше при цихлидите,защото съм бос и не разбирам.
И никого за нищо не лъжа.Казвам това което съм видял.А щом си мераклия да видиш целия аквариум ще ти го снимам,макар че е почти празен.Все пак имах надежда твоите растения да го позапълнят някога ама...
Сигурно нямам късмет просто.

bicho1976

Абе що за глупости пишете бе хора.Тези растения не могат да станат така от транспорт.През зимата растения ми се забавиха 3 дена и пак оцеляха.По скоро не са понесли новите(лоши) условия.
Криптокорината може е в "лома"да расте.Не се заяждам ама тази криптокорина на снимката ти и тя не е в прекрасно състояние.Мисля че наистина имаш лоша вода.

wwladoo

Цитат на: petarvalchev - 28.06.2010 14:42
wwlado  пред теб ли опаковаха растенията куриерите? Защото бях чел един случай в друг форум как един си купува спортно гърне от друг. Продавача отива до куриерската фирма и им казва за еди си къде. Онези го питат дали да те ще го опаковат или той. Продавача им казва да си го опаковат. Гърнето пристига при купувача и като го отваря глеа съвсем друго. Голям спор се разрази после из форума, но се оказа, че курерите, като са го видели оригинално гърне и са го сменили с някакво китайско. И така ... съмнява ме и тук да се повтаря този случай, но все пак ...
Колега,явно не си запознат с куриерските практики в Еконт,не това което приказваш просто няма как да стане!!!И снимките го доказват ,че не е от транспорта,и аз я знам причината и чакам някой друг да се изкаже за нея(човек който разбира от растения)  И не само лоша вода има--има и др. причини но мълча.......А валиснерията защо е кафява на снимката до ехинодорусите!!! ;-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

dfdid


bicho1976

Цитат на: dfdid - 28.06.2010 14:54
За втори път-водата е друга.
Но проблемите са ти същите.

petarvalchev

Цитат на: wwladoo - 28.06.2010 14:53
Колега,явно не си запознат с куриерските практики в Еконт,не това което приказваш просто няма как да стане!!!И снимките го доказват ,че не е от транспорта,и аз я знам причината и чакам някой друг да се изкаже за нея(човек който разбира от растения)  И не само лоша вода има--има и др. причини но мълча.......

Пращал съм и съм получавал с Еконт доста пъти :) Не съм казал, че случката, която съм дал като пример, е с Еконт. Така, че просто попитах ;) *THUMBS UP*

dfdid

И проблема е точно в тия двете китки.ОК.Другите си вървят ОК,но приемам че водата и параметрите са лоши.
Извинявам се на Владо за причинените неудобства.

wwladoo

Цитат на: dfdid - 28.06.2010 14:54
За втори път-водата е друга.
,, Колега,,(не мога да те наричам така) по добре спри да пишеш,защото колкото повече пишеш толкова повече се излагаш!!!!!! ;-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Similar topics (3)

3796

Започната от sho


Публикации: 92
Прегледи: 105329

3789

Публикации: 359
Прегледи: 195216

3788

Публикации: 368
Прегледи: 259860