• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 02:44

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

глина варна

Започната от Vannkata, 03.02.2010 20:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Vannkata

Някой знае ли къде може да се купи глина във Варна, за глинени топчета ??

bicho1976


Vannkata

Аз обикновенна глина търсех, или магазин където продават, но сме пак мерси  ;-)

barabata

Сещам се за две места където би могло да има , но сега не знам.
Едното място където от едно време още продаваха глина е едно павилионче за керамика на улицата между колхозния пазар и печатницата, продаваха различни изделия от глина и имаха и само глина за продан.
Другото място в магазините за художници ( примерно  Слънчоглед), но там цените са малко завишени поти на всичко ...
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

NO CARRIER

Виждах чиста глина в Кауфланд в Пазарджик. Виж и във вашия.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

denbosch

Това павилионче,за което пише barabata го няма вече за съжаление.В Стария град на Добрич има ателие за глинени изделия,може да се разходиш до там или да помолиш някой да ти купи глина и да ти я пусне по маршрутка.

Сега като прочетох отговора за Кауфланд ми хрумна,че можеш за провериш и в Бриколаж-а.

Vannkata

Значи днес ходих в този магазин Слънчоглед обаче имаха някаква самосъхнеща, явно имаше и други химии вътре а и цената и беше към 7-8лв.Утре може да проверя и в кауфлад, ако някой се сеща за друго да пише

antony_75

Колега откри ли някъде във Варна глина?Аз доста време търся но без успех.

Tanazius

Не съм сигурен дали глината, за която питаш е обикновена или не. Ако става въпрос за обикновена глина, провери в ловно-рибарски магазин - около 2-3 лв. би трябвало да е. Другата възможност е да си събереш сам от къртичина.

valachev

Цитат на: Vannkata - 03.02.2010 20:59
Някой знае ли къде може да се купи глина във Варна, за глинени топчета ??

Колега аз си ги правя сам от от сива глина /хума/.
Близо до Велико Търново има изоставена кариера, от където бившата фабрика за тухли е добивала суровина.
Един път на две~три години отивам, и си ги "добивам"  :-D



п.п. ако имаш път през Велико Търново с удоволствие ще ти подаря солидно количество.  

mitacheee

В гранд мола в магазин хипо ланд има глина за деца 4-5лв.Не знам дали става.

Similar topics (5)

6388

Публикации: 36
Прегледи: 22000

39393

Публикации: 2
Прегледи: 3102

23544

Започната от reaskol


Публикации: 2
Прегледи: 3598

9513

Публикации: 9
Прегледи: 5254