• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 10:03

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

За on-line магаз&#

Започната от Radi, 18.11.2004 22:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Radi

Искам да ви питам за сайта дали някой си е купувал нещо от там и дали е доволен. Писах им писмо, но в отговор получих малко прецакано писмо (??????? ??? ?? ?? ....) сигурно е от езика. Въпросът към тях беще дали са от София и ако не са дали правят доставки и за колко лв. По-точно ме интересува вътр. филтър на Sera - http://www.petshop1.com/?m=f&a=14&e=view&d=554 Някой да знае къде се продава в София или дали на съботния го предлагат, ама оригинал. Много ще съм Ви благодарен за отговорите. :?

dido

Аз пазарувах от тях. По-добре си направи поръчката по телефона. Работят с куриер (както и discus.bg) - 5 лева за услугата. Адски са точни. И от petshop1, и от discus си получих стоката в рамките на 1-2 дни.

Radi

dido много ти благодаря, щото само ти се сети да ми помогнеш. Между другото днес ходих до магазина на Алабин между Съдебната палата и пл. Македония за да търся същия филтър. Но там продават от 7 години единствено АкваЕл, което пак ме устройва, щото е и по-евтин, а и има 2години гаранция. А направо бях като теле в железница като ми казаха, че нагревателите са с по 5 г. гаранция :) Та dido 10х за отговора, вероятно ще си поръчам все нещо или от petshop, или discus.bg Направи ми впечатление, че от дискус.бг са супер любезни:)

Similar topics (5)

56440

Започната от evgeni200


Публикации: 3
Прегледи: 3771

23537

Публикации: 11
Прегледи: 7249

38259

Публикации: 26
Прегледи: 18787

16907

Публикации: 1
Прегледи: 8549

23253

Публикации: 98
Прегледи: 146668