• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 12:20

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

За магази

Започната от martinis, 13.10.2004 14:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

martinis

Здравейте, аз съм нов в интернет акваристиката, но имам един аквариум от 7 години. Запалих се тогава, поръчах си го, бая пари дадох тогава, после сам си го аранжирах и напълних с най-различни рибки. Доста от тях измряха, за сметка на други по-големи и приспособими. И така си стоеше аквариума... последните няколко години нищичко не съм правил по него, освен че пусках нови риби. Е доливах вода, разбира се. Преди два месеца ми умряха птеригоплихт и лабео на по 5 години, бая големи риби бяха станали.
Сега имам един еквиденс, който нещо много взе да ми харесва и някак си ме накара да се замисля за него.
В тази връзка искам да помоля да споделите от кои магазини мога спокойно да си напазарувам необходимите ми технически съоръжения, тестери, реактиви и подобрители за водата, и да бъда спокоен, че няма да ме излъжат или натоварят много. Моля ви, помогнете ми. Близо до нас има един магазин на "Корал КиК" . Какво ще кажете за него? Сериозни ли са, там? Той магазина е на този адрес (ул.Сердика 36) от половин година, някъде...
:?:
И в заключение ако може да ми препоръчате една марка.  На СЕРА добри ли са продуктите?  :?:
БЛАГОДАРЯ!!!

niky

Я да почнем от по отдалече.
Колко е голям аквариума и какво мислиш да гледаш в него?
Пък после ще говорим за оборудване

N.Nobs

Магазина е добър и до колкото знам хората се занимават отдавна с това.Имат интересни неща,но цените там са по2.Не ти препоръчвам да купуваш оборудване от там,по добре отиди на подуенския пазар в събота.
Проодуктите на Сера са едни от наи-добрите на пазара,но аз съм привърженик на Тетра(моге и да е само пристрастие).
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

martinis

Благодаря за мнението.
Аз не че съм се затичал да похарча една пачка пари, де... :lol:
Като се замисля и се върна назад във времето, май съм най-доволен от магазин "ИТЪН"р на ул.Алабин. И май, основно от там съм си пазарувал...
Сега се сетих да попитам, като говорим за магазини:
:?:
Знае ли някой, тук, да сподели какво стана с магазина, който беше на ул. Княз Борис І №141 (в района на Женския пазар, пряка на Пиротска и Екзарх Йосиф) ??? Мисля, че се казваше "ЕКЗОТИЧЕН СВЯТ". Питам, защото и от там бях доволен. Те ми направиха аквариума от който съм много доволен и нямам проблем вече 7 години...
Сигурно са се преместили, но къде??? Ако някой знае, ще съм благодарен да сподели.   :arrow:

Извинявам се: въпросния магазин е "Екзотичен свят" а не Зоомания

martinis

Ама никой ли не го знае този магазин "Екзотичен свят"??? :shock:
Не мога да повярвам, че никой нищо не знае за този магазин...
От две години знам, че го няма на адреса, на който го помня отпреди -
Ул. Княз Борис І № 141, София. Това е между ул. Екзарх Йосиф и Пиротска.(втората успоредна на бул.Мария Луиза, след Халите, посока Женски пазар)
Моля ви, ако някой знае нещо за този магазин, каквото и да, да сподели...
100х Благодария