• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.05.2024 03:00

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

ГОЛЕМИЯТ пазар в Шумен

Започната от Joro Vn, 07.10.2005 23:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Joro Vn

07.10.2005 23:33 Last Edit: 04.04.2008 10:11 by sho
Така го кръстихме снощи с Аqua BG, докато тествахме концентрацията на СО2 в "Болярка"-та при поредната ни сбирка. За съжаление само двамата. Та въпросният пазар, изложба, борса, както искате го наречете, ще се проведа на 22.10./събота/. Аз съм доста редовен посетител, стига да нямам неотложен ангажимент или проблем с транспорта до Шумен. Нека който ще ходи, да пише. Ако се окажем на нужното място, в нужното време, може и да замерим СО2-то и на "Шуменско"-то.

Joro Vn

М,даааа! Няма отговори, ама няма и пазар. Дано следващия път причината да не е рибешки грип :x . Засега ще си стоим по местоживеене и ще си четем AQUARIA BG. И там има вируси, но поне има и ваксини :D /да чукна на дърво  :bash /.
  Та така, да консервираме темата до пролетта  :D

Joro Vn

   Старичка тема, на май пак ще стане актуална, за радост на доста колеги. Та въпросният пазар по последна информация от Варненската осведомителна агенция на акваристите ще се проведе идната събота- 14.04. Къде в Шумен- за сега нямам информация. Ще се радвам да се срещнем там "на живо"- и нови, и стари колеги, като Ivokilli например.  :-) Носете аквариумите си, да се познаем!  ;-)

Живко

Супер!
Ако има някой навит от моя регион да свирка.
Никой не се е родил научен.

77

Цитат на: Живко - 07.04.2007 22:47
Супер!
Ако има някой навит от моя регион да свирка.
аз
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

ivokilli

Там сме разбира се Joro!!!
Ама кой от всичките аквариуми да нося по мишница :-D....и под коя да е лява или дясна
На 14.04.2007 на паркинга на Мадара за....сега
Употребявай,но не злоупотребявай

Joro Vn

ЦитатАма кой от всичките аквариуми да нося по мишница
Специалитетът ти- със сомчетата. За други като че ли нямам апетит, но знае ли се. Да не си станал случайно и цихлидар?  ;-) :-P
    Сериозно по въпроса- ако може, пиши на ЛС какво ще изкарваш, може да ти се обадя да запазиш нещо. Ще питам и колегите на сбирката ни в четвъртък искат ли нещо. 

sloncho

Да не би случайно да се прави сбирка на акваристите във Варна  и ако е така приемате ли нови членове алкохолици опс акваристи.  *CRAZY*

Обещавам само да слушам.  *prelest...*
160 л. (серпи, молинезии); 100 л. (Melanotaenia boesemani, Melanotaenia lacustris, Melanotaenia herbertaxelrodi, Melanotaenia trifasciata, Phenacogrammus,Brycinus longipinnis, Ancistrus) 50 л. (Iriatherina werneri, Red Chery); 24 л. растения; 25 л. (Раци)

MDMA

Joro Vn :) имам желание за Шумен,ако си навит да ме вземеш с теб пиши,
хем ще се запознаем.....

Joro Vn

   
ЦитатДа не би случайно да се прави сбирка на акваристите във Варна  и ако е така приемате ли нови членове алкохолици опс акваристи. 

Обещавам само да слушам. 
Добър ден! Откога правя реклама и покани във форума за тези сбирки. Започнах да се опасявам Niky да не ми тръсне някоя фактурка с изразходвания обем и тарифите за реклама.  :-) Ама щом е за делото, продължавам. Заповядай в четвъртък, пиши на ЛС, ако искаш повече подробности. Чета преди малко, че бургазлии имат подобен проблем- да заповядат и те!  ;-)
   
ЦитатJoro Vn  имам желание за Шумен,ако си навит да ме вземеш с теб пиши,
хем ще се запознаем.....
MDMA, нямам нищо против, последното разпределение за колите ще правим вероятно в четвъртък на сбирката. Ще те броя за сигурен, но не обещавам нищо предварително.

zmeq

А кога мислите да идвате от пристанището в града?  :-D
Че зема и аз да се довлека  ;-)

sloncho

Имам две места в колата. Който иска да идва в Шумен да ми звъне на 0885 494919. Без ЛС незнам дали ще ги прочета. Тръгваме в 8.30 от Макдрайв.
160 л. (серпи, молинезии); 100 л. (Melanotaenia boesemani, Melanotaenia lacustris, Melanotaenia herbertaxelrodi, Melanotaenia trifasciata, Phenacogrammus,Brycinus longipinnis, Ancistrus) 50 л. (Iriatherina werneri, Red Chery); 24 л. растения; 25 л. (Раци)

killiman

Нека някой си вземе фотоапарата и да направи един репортаж. За доста хора ще е интересно, предполагам.

Joro Vn

    За фотоапарата добре, ама само варненско присъствие ли ще снимаме?  ;-)

zmeq

Кажете в колко часа долу-горе ще се довлечете от Варна.
И стана ли яно къде ще е точно това събитие  *DRINK*

Similar topics (5)

55682

Публикации: 2
Прегледи: 3846

60095

Публикации: 1
Прегледи: 6244

30252

Започната от jgmac


Публикации: 309
Прегледи: 141164

6350

Публикации: 2
Прегледи: 4083

1108

Публикации: 250
Прегледи: 85775