• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
15.06.2024 22:41

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Занятие за силови политици

Започната от stanko, 27.07.2005 01:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stanko

Ако Ники махне темата няма да се разсърдя

или радикални мерки за съставяне на правителство и излизане от кризата
 Взаимствам ги от църквата,не съм измислил нищо ново
през 12 век при избиране на някои от папите за кардинал (паметта ми изневерява кои) конклавът заседава цели 16 месеца без успех ,разяреното гражданство ги затваря без вода и храна и им обеснаява  че докато няма папа няма да бъдат пуснати от тогава е историята с белият пушек и словата имаме папа (казват се на латински но не го знам как е)

 1 Всички народни избранници в парламента
 2 Заковаване на всички прозорци без един  малък  да има от къде да извикат че са избрали правителство
 3 Събиране на всякакви средства  за комуникация
 4 Махане на всички камери от парламента(да не им гледаме циганиите)
 5 Отават само с електричество и вода на 5 ден спираме и водата
 6 Стоят там докато  се обадят че имат правителство с квалифициранио мнозинство

 след мандата нещата се проверяват и които не е свършил каквото трябва аиде в панделата
 В канада съдят за неизпълнени предизборни  обещтания

Longalon ако четеш тези редове и се реализираш като поилтик аз искам дллъжноста да пазя народните избранници вътре безплатно с голямата сопа

NO CARRIER

Ники е на море, ама тежко ви и горко като се върне.  pop
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Stas

Защо? Ще донесе морето ли?

jkk

Stanco, и като изберат правителство какво по-точно очакваш да се случи???
И сега има правителство макар и в отставка
350 л Малави, 120 л растителен

stanko

Лично за мен на латински отговорът ми е ,,DUM PENIS NIHILIS,,ako не знаеш какво е ще ти го пратя като лс аз съм се спасил понякъкав начин Но неможеш да имаш претенции за политик и да се държиш като ощтипана мома в момент които има хиляди проблеми за решаване и за добавка от ЕС сечудят какъв трик да измислят да не ни приемат а ти да правиш един цял народ на маимуни
 Ако си сигурен в мнозинството си влизаш и казваш НЕ и бсп си ходи ако не си налягаш на парцалките  а не се правиш на неразбрал
ти как виждаш 5 партии да съставят работещта коалиция е такова чудо в света нема че у наше село ли????
А бе нашите политици са за //со кроце со благо со МНОГО КЮТЕК// та белким разберат от дума