• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
04.06.2024 19:59

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Фиш

Започната от karton, 11.04.2013 09:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

karton

Здравейте  :)
Написаха ми един фиш  за 30 лв, който не бях прочел и като го прочетох видях че отдолу пише , че трябва се плати в 7 дневен срок иначе ще стане наказателно постановление . Изобщо не го видях това като ми го дадоха и съм изтървал срока .. Сега ако  го платя може ли да ми вземат точки ? и като съм изтървал срока вече има ли смисъл да го плащам или да изчакам му изтече давноста ?

Bobby_D

Цитат на: karton - 11.04.2013 09:21
Здравейте  :)
Написаха ми един фиш  за 30 лв, който не бях прочел и като го прочетох видях че отдолу пише , че трябва се плати в 7 дневен срок иначе ще стане наказателно постановление . Изобщо не го видях това като ми го дадоха и съм изтървал срока .. Сега ако  го платя може ли да ми вземат точки ? и като съм изтървал срока вече има ли смисъл да го плащам или да изчакам му изтече давноста ?


Отиваш и го плащаш на каса в EasyPay,така таксата за превод в сметката на МВР ще ти е минимална,а не като тези в банките.За да ти е мирна главата си го плати и да образуват наказателно постановление,щом си го платил ще го прекратят.

karton

 А като ми изтекъл срока за плащане може ли да ми отнемат точки ?

Bobby_D

Цитат на: karton - 11.04.2013 09:28
А като ми изтекъл срока за плащане може ли да ми отнемат точки ?


Ако образуват наказателно постановление и излезе решение от съда,тогава може би могат да ти отнемат точки,но ако си го платиш не вярвам това да стане.Попитай на касите на Easypay как стоят нещата с 7-дневния срок или се допитай до адвокат. ;-)