• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 20:31

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Възможно ли е да се направи...? /препоръка/

Започната от bat, 01.08.2012 16:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bat

Здравейте. Значи работата е следната - бях се закопала да гледам из разните теми и хич не съм погледнала че човека от който си взимам рибки ми е писал 4-5 пъти на лични :-[ . За малко да изляза некоректна, и то съвсем без да искам.
Та, въпроса ми е, няма ли някакъв начин да се направи, когато има ЛС да излиза някое малко прозорче някъде, да известява? За такива блейки като мен.

iivs

Поне при мен излиза бройката на лс при инфото горе в дясно и колко от тях са нови

bat

Неее, аз имах предвид нещо като прозорче, което излиза някъде на видно място, та колкото и да се е зачел човек в някоя тема да изскочи и да го удари по носа да не блее. Виждала съм в други форуми как долу в единия ъгъл излиза едно малко, мигащо прозорче, с периферното зрение няма как да не го уловиш.

Ужас, за малко да стане фал на мисията с рибките ми, добре че видях в последния момент че имам съобщения. И то за късмет че темата в която се бях закопала свърши и бях тръгнала да си търся нещо друго за четене.

Bolta

Има такава опция за съобщенията. Трябва да влезеш в профила си, от там отиваш на "Настройки лични съобщения" и даваш отметка на "Покажи нов прозорец, когато получиш нови съобщения"

Similar topics (5)

37163

Публикации: 60
Прегледи: 14752

35575

Публикации: 17
Прегледи: 8248

37130

Публикации: 16
Прегледи: 6207

14689

Публикации: 1
Прегледи: 1992

9652

Публикации: 1
Прегледи: 3383