• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.05.2024 21:54

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

ВАЖНО - Форумно събиране

Започната от dido, 29.10.2007 15:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dido

29.10.2007 15:12 Last Edit: 19.12.2007 10:41 by Longanlon
Здравейте. Обявява се събиране на форума, на кръчма, в София  *DRINK*

Поканени са всички пишещи и четящи тук членове и гости. Целта е веселба разбира се, както и едно важно за бъдещето на форума мероприятие - да се събере някой лев за добър хостинг през следващата една или повече години на този форум (знаете за проблемите напоследък...). Събирането на средствата ще стане по време на събирането, съвсем анонимно, без ангажимент за участие и сума. Т.е. - всеки да даде колкото желае.

Засега толкова, очакват се коментари разбира се :-)

kratun

Няма ли възможност да се открие някаква банкова сметка и да се определи някаква минимална сума като членски внос, например 5,00 лева на човек за година (съвсем примерно). Нямам против да пусна и пощенски запис. Твърде далеч съм от София и най-вероятно няма да мога да дойда.
,,Всичко, което съм искал е било — съгласие с моите желания, след конструктивна дискусия." - Уинстън Чърчил.

zambo

Може и с SMS на определен номер
Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

nikolay_71

Цитат на: kratun - 29.10.2007 15:20
Няма ли възможност да се открие някаква банкова сметка и да се определи някаква минимална сума като членски внос, например 5,00 лева на човек за година (съвсем примерно). Нямам против да пусна и пощенски запис. Твърде далеч съм от София и най-вероятно няма да мога да дойда.
Напълно подкрепям!И аз ще се включа!Ако е възможно по банков път ще бъде перфектно,тъй като  съм на 400км от София и  ми е невъзможно да присъствам на подобни мероприятия! :-)

zmeq

Вие пратете парите.
Ние ще им намерим приложение в кръчмата  :-D

nidkolio

Ако някой каже и колко трафик и място ползва форума може и да се измисли някакъв хостинг.. ако не безплатно поне за не много парици.
Казвам това защото аз лично имам възможност да предложа нещичко. Хоста за който говоря обаче е в Германия.
https://www.youtube.com/user/ZoomagazinPetPaw Полезни клипчета

malomir

Измислете схемата и се включваме.Ние хубаво си говорим ама Ники какво мисли по въпроса?

Boby_

Само да решим кога и къде и съм там. :-) Идеята е добра.

borislav

Да,добре е да се направи нещо като вноска и да има лични карти на хората от форума,с които да се ползват и евентуално и преференции, за пазаруване в по-добрите магазини например. Или поне от тези наредени отгоре  :-) над темата. Онзи ден като попитах в Дискус за отстъпката от 10% ми казаха,че я били махнали,защото се спекулирало и не знаели кой наистина е от форума.
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

dido

Трудно ми е да говоря от чуждо име, но доколкото разбирам анонимното събиране на средствата "на живо" е приемливо за собственика на форума и сайта, за разлика от събирането на средства по банков път. Мотивите са си негови де, така или иначе щом има одобрение за кръчмата, ще се възползваме който може.

Иначе Кратуне - вариант е ако имаш форумен авер от Софиядето да реши да ходи на събирането, той може да даде пари вместо тебе - от сорта решение примерно ми хрумва.
: 29.10.2007г 14:02ч
За преференции и лични карти на база поддържането на сайта - точно това май е идеята да НЕ СЕ прави. Който даде - даде. Достатъчно хора с мерак сме, все ще съберем финансите за да успеем да го държим тоя форум на крака без каквито и да е претенции.

malomir

И така става.Всеки се разбра с някой и после да се оправят помежду си.Аз съм за!

ata_nas

29.10.2007 15:40 #11 Last Edit: 29.10.2007 15:52 by ata_nas
Значи решението да не е от днес за утре!Нека има достатъчно дълъг период-поне 20 дни за да опитаме  да присъстваме.Говоря за народа, който не е от София.

NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Boby_

Аз също съм съгласен, че събирането на средства трябва да е анонимно и да не носи никакви облаги на даващия. В противен случай ще има претенции от всякакъв род и характер.
Такава е човешката природа.

kratun

Цитат на: dido - 29.10.2007 15:35
Иначе Кратуне - вариант е ако имаш форумен авер от Софиядето да реши да ходи на събирането, той може да даде пари вместо тебе - от сорта решение примерно ми хрумва.
: 29.10.2007г 14:02ч
За преференции и лични карти на база поддържането на сайта - точно това май е идеята да НЕ СЕ прави. Който даде - даде. Достатъчно хора с мерак сме, все ще съберем финансите за да успеем да го държим тоя форум на крака без каквито и да е претенции.
Аз затова предложих да пратя пощенски запис на някой от форума или на собственика директно, ако се отхвърли идеята за банковата сметка. Ето, предлагам да ти ги пратя на теб. Мога да го направя още утре, ако ми дадеш три имена, точен адрес и ЕГН на ЛС.
,,Всичко, което съм искал е било — съгласие с моите желания, след конструктивна дискусия." - Уинстън Чърчил.

Similar topics (3)

2019

Публикации: 43
Прегледи: 13031

33451

Публикации: 16
Прегледи: 7195

24295

Публикации: 35
Прегледи: 10896