• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
01.09.2024 03:53

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Най-малкото рибе

Започната от Legion, 08.02.2006 22:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mario_nachev


Legion

Цитат на: "Daniel"Само незнам как ще ги виждаш в аквариума :) а и при смяна на водата сигуроно 20% от тях ще са в кенефа :roll:
Аз сега всеки месец изхвърлям по една две неонки в кенефа  при смяна на водата хем проверям кофите по 5 пъти преди да ги изхвърля.Та си представям колко от тези ще отидат в р.Струма  :shock:

Nemo

Цитат на: "Legion"
Цитат на: "Daniel"Само незнам как ще ги виждаш в аквариума :) а и при смяна на водата сигуроно 20% от тях ще са в кенефа :roll:
Аз сега всеки месец изхвърлям по една две неонки в кенефа  при смяна на водата хем проверям кофите по 5 пъти преди да ги изхвърля.Та си представям колко от тези ще отидат в р.Струма  :shock:

Ако не ти трябват неонките, давай ги насам все някой ще ги ЛАПНЕ  :lol:  :lol:  :lol:


ПП. И аз имам една бета дето всеки път е засмуквам с маркуча като сменям водата . Всеки път като потопа маркуча и е първа до него . Сигурно си мисли че е на водка парзалка . tooth  tooth
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

Legion

И аз имам една бета 4-5 пъти съм я вадил от кофата,но пустите неонки не мога да ги видя  и това си е  :shock: Сега нова кофа ще си купувам бяла да видим дали ще помогне.Но си представям с тези най-малките рибета какъв бизнес ще се завърти ако ги пуснат по магазините 8)  :lol:  :P
За бабички като Лили Иванова тва ще са си направо рибки "невидимки" за 100 000лв  :twisted:

smile

Цитат на: "Nemo"ПП. И аз имам една бета дето всеки път е засмуквам с маркуча като сменям водата

ъмм, що не ми дадеш малко акъл как да озаптя мъжкаря бета за да не трепе женските? Не знам дали бой по канчето с пластмасова лъжица ще свърши работа :roll:

Тони

Цитат на: "smile"
Цитат на: "Nemo"ПП. И аз имам една бета дето всеки път е засмуквам с маркуча като сменям водата

ъмм, що не ми дадеш малко акъл как да озаптя мъжкаря бета за да не трепе женските? Не знам дали бой по канчето с пластмасова лъжица ще свърши работа :roll:
Единя начин да се озапти е В. и К.
Има и друг - да е сам в аквариума.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg293.imageshack.us%2Fimg293%2F4525%2Fdsc01245editedzg1.jpg&hash=2c575e6a505c8a44fc649f5cdac35d60b1303f00Тука ред нема, ама требва да се спазва!

Similar topics (5)

11850

Започната от nidkolio


Публикации: 5
Прегледи: 2720

29042

Публикации: 11
Прегледи: 14773

10331

Започната от bobynfs


Публикации: 3
Прегледи: 1842

3368

Започната от kurnaz


Публикации: 1
Прегледи: 4001

22448

Публикации: 9
Прегледи: 6328