• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 06:38

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

странно същество в аквариума ми

Започната от kalinkata_13, 08.03.2009 19:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kalinkata_13

Здравейте не знам куде е мястото на тази тема за това пиша тук. Днес видях едно доста странно существо в аквариума ми
и на мен лично ми прилича на скакалец, но без крилцата и с нещо като ножица на края на тялото, нескача дори се движи доста
бавно. Немога да покажа снимки защото апарата просто не може да го фокосира на близкото разтояние доста е дребно около 1см. Някои ако е виждал или се сеща за какво имам предвид Моля да каже. *dontknow*

bigbeer



peugeot_fan

Ехххххх , имаше такива 3 в езерото и ги убих , пфффффффффффффф, ся как ме е яд и жал  =-O .
Не случайно от древни времена ЛЪВЪТ е бил символ на сила и мощ. След тигъра този хищник е най-едрия представител на семейство КОТКИ.---- PEUGEOT forever !

kalinkata_13

да същото нещо като на снимката е как ли е дошъл пришалеца при мен сигурно с някое растение да оставя ли да си живурка или да го махка какво бихте ме посъветва ли

FHM

Ами както си решиш ето един цитат "Ларвите на водното конче се хранят с почти всичко, което се движи. Ларвите на по-малките видове се хранят с тубифекс, ларви на майски мухи, а по големите хващат дори малки рибки"

Similar topics (5)

31461

Публикации: 2
Прегледи: 4954

25257

Публикации: 8
Прегледи: 3725

20066

Публикации: 81
Прегледи: 31814

11544

Публикации: 16
Прегледи: 6112

5976

Започната от Хунта


Публикации: 10
Прегледи: 9015