• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 20:07

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Статистика на форума

Започната от nikolay0876, 21.06.2010 22:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nikolay0876

Most Online Today: 162. Most Online Ever: 162 (Днес в 22:32)
Похвално, явно акваристиката набира скорост в бедна ни България.

vasso

Пфф, никакво значение няма колко човека най-много са били на линия по едно и също време. И изобщо не е показателно за състоянието на акваристиката. Виж, броят на членовете (без търговците) и снимките на аквариумите са показателни.

Desmoria

Самия факт, че толкова хора са били във форум за акваристика си е показателно. А това кой какъв аквариум има въобще не е определящо. Някой да е виждал моя? Не. Няма и как, след като не съм пускала снимки. :) Почти всеки човек пишещ или разглеждащ този форум има аквариум, така че в някаква степен броя на хората, които са били на линия е показателно. :)
В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

Асен Евгениев

От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Лора

Цитат на: akapulko - 22.06.2010 22:32
164

Скоро не се е завихряло скандалче... Тогава стой и гледай, какво става. Особено броя на гостите... :-D
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

MeTogu

Аз съм тук ,не забравяй.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Лора

В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

vasso

Това показва колко човека днес са били на линия, Токсик. Според мен няма никакво значение колко човека са си пуснали компютъра в даден ден. И да не кажа, че по-голямата част са само търговците. Реално не може да се определи нивото на акваристиката ни и това колко е напреднала по тези данни. А това, че не си си показала аквариума не значи нищо.

Paskalev

(rock)

Similar topics (5)

44388

Публикации: 21
Прегледи: 9511

26040

Публикации: 41
Прегледи: 15792

19830

Публикации: 5
Прегледи: 5630

13055

Публикации: 16
Прегледи: 8211

4910

Публикации: 27
Прегледи: 8093