• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
10.05.2024 17:57

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Спам

Започната от ReeT, 02.02.2010 16:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

denbosch

Цитат на: Denis The Hotstepper - 17.02.2010 09:23
Е, дай го де *privet*
Влачи народе,не изисква регистрация ;-)-нарочно не пускам точния линк,че има и малолетни тук:

http://rarbg.com/torrents.php?category=7

Raven



Спортът е здраве!

https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

denbosch


Rendaka

Цитат на: denbosch - 17.02.2010 10:00
Влачи народе,не изисква регистрация ;-)-нарочно не пускам точния линк,че има и малолетни тук:

http://rarbg.com/torrents.php?category=7

Ти ако знаеш на какво могат да те научат, а й целия тоя фарс е за пред закона - кой ще ме спре и как ще ме провери, че съм под 18 години. Слага отметка, че съм над и всичко е готово, не само защо още властите се правят на балами, ами се заяждат за глупости.
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

Raven

https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

vasso

Малко пресилени статии.

Асен Евгениев

Закъснели сме безвъзвратно...
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

vasso

Има много спорове относно всичко, което се случва на планетата. Преди се смяташе, че като се разтопят ледниците едва ли не ще се вдигне с метри нивото на океана. Сега(и има логика) се отрича от някои това, защото ледът и без това е 2/3 под вода, а е и с разширен обем(всеки знае, че водата се разширява като замръзне). Това означава, че като се стопи ще се смали обемът му и няма да може да се вдигне толкова океанът. Иначе човешката дейност се отразява крайно негативно в териториите на силна урбанизация- Китай най-вече. Изсичат се и джунглите за жалост. Спори се още дали глобалното затопляне е причинено от човека или е просто нормален цикъл на планетата. Ясно е, че много видове ще изчезнат, както и човекът. Просто може да им е дошло времето за жалост.
Песимист съм в много отношения, като цяло наистина е необратима катастрофата, но все пак живот на земята ще остане(дори без човека) и ще се развие в друга форма, може би много по-красива от сегашната. Отнесох се доста, ако искате трийте!

Асен Евгениев

Като изчезнат хората, Земята отново ще бъде райско кътче. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

botan

Цитат на: akapulko - 16.03.2010 00:33
Като изчезнат хората, Земята отново ще бъде райско кътче. :-)
Не е вярно, ако се напънем да използваме поне още 1-2% от мозъците си ще е двойно по-добре, но за жалост някои и толкова не ползват.

Асен Евгениев

Цитат на: botan - 26.03.2010 21:38
Не е вярно, ако се напънем да използваме поне още 1-2% от мозъците си ще е двойно по-добре, но за жалост някои и толкова не ползват.
Както се казва в един виц за Айшето: Дано, дано, ама надали!
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

gipsa

Нека и аз да спамя  *YAHOO* гупите ми нещат да раждат вече станаха 26-27 дена от предишното раждане а още няма. Пре раждаха най-късно на 24 ден. Какво им има на тея риби? *dontknow*

San Giovanni

Ще роди ...може де е имало някакви промени като хранене,температури ,балести,активност на мъжкия итн. *dontknow* но ще роди
Болт, закован с чук, държи по-здраво, от пирон завит с отверка!

Bolta

Баси темата...  *CRAZY* направо кърти  *THUMBS UP* .

vasso

Мен ме радва- всеки да си излее душата. *CRAZY* :-D

Similar topics (4)

21895

Публикации: 36
Прегледи: 10748

1902

Публикации: 12
Прегледи: 6573

51624

Публикации: 12
Прегледи: 6607

20156

Публикации: 21
Прегледи: 7565