• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
04.05.2024 03:52

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

sofia zoo

Започната от fasciatum, 09.06.2011 11:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

fasciatum

Малко снимки от зоологическата градина в София ;)









Не трябва да се отглеждат заедно с дребни риби, тъй като започват да се хранят с тях. :-)

grazo

Браво колега , евала за снимките , които си качил във форума . Аквариумите са готини и големи , виждал съм ги преди доста време . Успех в начинанието .  *DRINK* :-P

fasciatum

ako знаеш какви работи уреждам сега :Д ще разцепа с нещо което го няма на тия щирини :Д  *DRINK*
Не трябва да се отглеждат заедно с дребни риби, тъй като започват да се хранят с тях. :-)

elblanko

Цитат на: fasciatum - 09.06.2011 11:45
Малко снимки от зоологическата градина в София ;)


Цитринелуса е страхотен екземпляр.
Преди имаше и женска, там ли е още?
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37

fasciatum

Дам,там е още :) мн. яка двойка са...супер големи,а мъжкия е просто уникален . Съветвам те ако намериш малко време да идеш да ги видиш брат :) и видрите са много луди впрочем . Поздрави :)
Не трябва да се отглеждат заедно с дребни риби, тъй като започват да се хранят с тях. :-)

Асен Евгениев

Имаш ли снимка на целия соленоводен аквариум? Че аз имам от откриването и не съм ходил от тогава, да видим
разликата.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

fasciatum

Целия го нямам . Имам клипче ,но е много лошо качество:)
Не трябва да се отглеждат заедно с дребни риби, тъй като започват да се хранят с тях. :-)

Zen

Цитат на: fasciatum - 09.06.2011 16:54
ako знаеш какви работи уреждам сега :Д ще разцепа с нещо което го няма на тия щирини :Д  *DRINK*

Какво си замислим много ми е любопитно нещо интересно явно  :-[

Similar topics (1)

59557

Започната от iivs


Публикации: 0
Прегледи: 8534