• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 12:49

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

съвет за стартиране на аквата

Започната от sexamir_86, 01.01.2013 16:56

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sexamir_86

здравеите, от дълго време се занимавам не-профисионално със рибките , но за пръв път ше опитам да гледам цихлиди, специано заради тях и почнах да правя нов аквариум които е към неговия завършек и идва старта след някои друг ден.Моля да ме извините за неграмотността но ми е много трудно да пиша на кирилица, аквата е правешка и е с размери 152 , 55 ,60 , несъм се ориентирал какви риби мога да гледам в него за размерите му ,лятото си закупих канистар от Антани (варна) и 3д фон от Плевен имам и пясък които е бял почти на прах,капак готов, стоика
нямам нагревател които скоро ше закупя ( джагър) ме посъветваха макар че стаята е като баня цялата в изолация и моя спалня
исках да попитам освен тези нешта като оборудване има ли нешто което е мн важно и испускам ? (имам и керамиката за канистара)
водата ние от кладенец таи като нямаме чешмяна ( проблем ли е ? ) даме посъветвате какви риби мога да гледам заштото с обърках съвсем
агресивни мбуна малави танганика , и се ядосвам много а не искам да се връштам на неони разбори и така нататак.
може да ме съветвате за всичко дори за нешта които съм пропуснал ,другото което нем да разбера е как се качват снимки за да ги видите
до тука съм се израсил над 1000 лв и нем да реша какво ше правя
немога и да намеря красиви камъни за декора и укрития макар че имам 3д фон без пештери

Similar topics (5)

42693

Публикации: 0
Прегледи: 1334

36815

Публикации: 14
Прегледи: 20088

32110

Започната от GVcH_vt


Публикации: 27
Прегледи: 30620

17935

Публикации: 35
Прегледи: 16101

57781

Публикации: 19
Прегледи: 5591