• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 22:22

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Събиране на акваристите от Пловдив

Започната от phoenix9040, 09.03.2010 23:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

phoenix9040

Всеки четвъртък от 19 ч. в рок клуб Безистена. Да се чувстват поканени от Пловдив,Пазарджик,Септември,Велинград,Разлог,Дупница,София,Перник и който се сетите град или село в България  :-P. Ако има нещо неясно може да звъните на Mi6okalkana или на мен Павел 0887777095. Идеята на събирането е всеки който иска и може да идва в четвъртък и така да няма нужда от допълнителни уговорки и уточнения всеки път.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

borislav

Добра идея, на добро място.Ще гледам да дойда. *DRINK*
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

phoenix9040

Нека всеки,който иска и може да дойде да драсни по един ред.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

vankobarabanko

   Ами утре сме там!  Рок и риби  *DRINK*
На всеки удар можеш да отвърнеш,освен на слънчевия!!!

HanibalKing

Хехе добре сте го исмислили обаче защо точно в Безистена, то няма как да се съберам там по-това време.

phoenix9040

Ами така да се каже миналия четвъртък положихме началото и така.А за мястото за това ще е добре всеки да драасне по един ред за да мога да резервирам места.А ако се получаат нещата ще се разберем всеки четвъртък да ни пазят определените места.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

HanibalKing


santah

Цитат на: HanibalKing - 10.03.2010 14:22
Хммм как да ви позная?

По пликчетата, пълни с рибки и растения... :-D

phoenix9040

Влизаш и се оглеждаш за Mi6okalkana ако го познаваш или питаш на Бара къде са рибарите :)
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

nikolaytoshev

+2, ако не изнекне нещо друго. И защо казвате един ден преди сбирката? Така не знам колко хора ще успеят да видят поста Ви.
P.S. До сега не съм ходил там, но се надявам да го открия.

kobra

Не чИ нещо ама какво му беше на досегашните уговорки. Всеки път обсъждахме къде ще сме и ако няма нови идеи на традиционното. Просто смятам, че с времето това ще пропадне. Ние сега с уговорки се събираме едвам 5 човека, ако почнем без уговорка всеки четвъртак ако някой се сети. Имам чувството, че ще случва някой път някой колега да седи съмичък и е гадно. Да не говорим ако предварително се направи уговорка да се пазят минимум определен брой места и започнат да не се запшълват....
водка в стил IT:
0.1л-demo
0.25л-trial version
0.5л-personal edition
0.7л-professional edition
1л-network edition
1.75л-enterprise
3л-for small business
5л-corporate edition
Ракия-home edition
(за отскок)-Service pack
Зелева чорба-Recovery tool
Мезе-plugins
Бира-patch

phoenix9040

За местата не мисля ,че ще е проблем. А за това да е без уговорка идеята дойде един път когато с Mi6okalkana и още един пич решихме да отидем в Пацифика в четвъртък (миналия) и там нямаше никой.Та след това отидохме в безистена и решихме да е всяка седмица така да няма нужда да се чете из форума постоянно къде кога и т.н. Който може идва.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

kobra

то за миналия четвъртък нямаше уговорка ... абе както и да е, просто смятам, че който има желание за всеки четвъртък би има желание и за уговорките когато ги въртим ама все никой не идва. Винаги има желаещи и винаги сме 4- 5 едни и същи муцуни ! Нищо дано не ви заразя с моя песимизъм и стане традиция,но да се чете по форума и да се правят уговорки и заканки по една седмица по- рано ми харесваше много :) (това не означава, че не може да намина някой ден)
водка в стил IT:
0.1л-demo
0.25л-trial version
0.5л-personal edition
0.7л-professional edition
1л-network edition
1.75л-enterprise
3л-for small business
5л-corporate edition
Ракия-home edition
(за отскок)-Service pack
Зелева чорба-Recovery tool
Мезе-plugins
Бира-patch

phoenix9040

Не искам да излиза ,че разцепваме акваристите.Важното е да се събираме и да се знае часът и мястото,ккато и да е постоянно. Аз лично съм се канил доста пъти но по една или друга причина все не съм успявал.И един ден просто минахме и нямаше никой.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

nikolaytoshev

Ами ние се уговаряме 1 седмица предварително и тогава отиваме и пак сме максимум 5-6 човека.
Не ми се вярва да се намерят хора дето да са свободни всяка седмица да идват в четвъртък.
В Пасифика на мен ми харесваше.
Според мен 2 пъти месечно е по-удачен вариант.

Similar topics (5)

28302

Публикации: 7
Прегледи: 6924

19306

Публикации: 7
Прегледи: 4915

8581

Публикации: 0
Прегледи: 4597

47140

Публикации: 8
Прегледи: 2853