• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 20:59

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Рибарски неволи

Започната от patter, 25.02.2005 10:56

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

patter

Рано сутринта в събота жена се събужда. Става и отива в кухнята. Взима сатърчето и накълцва въдиците, нарязва влакното, полива с киселина плувките, с ножицата нарязва гумените ботуши на лентички, отваря прозореца и изхвърля стръвта. Удовлетворена от извършеното тя ляга отново в леглото и прегръща спящият си съпруг....
Остават и още два часа живот.....

Raven

https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

patter

Знаех си аз кой ще реагира първи на темата  :idea:

Raven

приех го много лично ,и беше болезнено за мен :D
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

ВЕЛИНСКИ

Абе да ви питам, ако има запалени рибари като мен, де... ядете ли уловената риба?

Защото откакто се занимавам сериозно с акваристика вече не ми дава сърце да убия уловена риба - всичките ми изглеждат ужасно симпатични  :roll: Преди ги кормех за секунди и печах полуживи на въглени  :twisted:

Иначе съм супер запален спинингар и кефалите по Искъра и Осъма ми имат страха.... но вече ги пускам като гъзарите по Дискавъри  :D

Dred

Велински да не си си ударил главата?

dido

Аз ги ям и при мен това е въпрос на принцип :-) Иначе ако я ловиш и не я ядеш, си е живо похабяване. Ако пък я пускаш, си е жива гавра с рибата - мъчение. Пускаш и примамката. Тя се наточва, налапва. Обаче боде яко. Пулса и скача на 200, адреналина се вдига до небето. Мани дугото, ама и нещо я влачи нанякъде (кордата демек). Изведнъж се надишва с въздух. Някакъв дебил е целува по люспите след 15 минути позиране и снимки и я праща обратно в реката.
И какво става после с тая риба-инвалид, изпаднала в шок - ако се оправи, то ще е поне след 3 месеца.

Ям си ги аз... ;-)

N.Nobs

Цитат на: "dido"Аз ги ям и при мен това е въпрос на принцип :-) Иначе ако я ловиш и не я ядеш, си е живо похабяване. Ако пък я пускаш, си е жива гавра с рибата - мъчение. Пускаш и примамката. Тя се наточва, налапва. Обаче боде яко. Пулса и скача на 200, адреналина се вдига до небето. Мани дугото, ама и нещо я влачи нанякъде (кордата демек). Изведнъж се надишва с въздух. Някакъв дебил е целува по люспите след 15 минути позиране и снимки и я праща обратно в реката.
И какво става после с тая риба-инвалид, изпаднала в шок - ако се оправи, то ще е поне след 3 месеца.

Ям си ги аз... ;-)

Нали не си останал с впечатлението че на скарата си прекарват по-добре :?:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

tishovsx

Малката риба обратно - голямата в живарника, и нормален улов...не сме месари  :wink: А и да не си мисли някой, че и това хоби е без пари...като знам колко кинти съм издавал специално за спининг, свет ми се завива !!! :shock:
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

Живко

Цитат на: "patter"Рано сутринта в събота жена се събужда. Става и отива в кухнята. Взима сатърчето и накълцва въдиците, нарязва влакното, полива с киселина плувките, с ножицата нарязва гумените ботуши на лентички, отваря прозореца и изхвърля стръвта. Удовлетворена от извършеното тя ляга отново в леглото и прегръща спящият си съпруг....
Остават и още два часа живот.....

patter мисля ,че да постваш такива работи тука изобщо не е уместно.
ако жената случайно се заинтересува какво щракам постоянно в този форум и вземе че прочете твоя пост ще вземе да реши...малее не искам да си го помислям дори.:lol:  :lol:
да знаеш,че ще те държа отговорен за всичките ми такъми.

а иначе рибата се лови за да се яде,всичко друго е садизъм.
Никой не се е родил научен.

Мишо

Цитат на: "patter"Рано сутринта в събота жена се събужда. Става и отива в кухнята. .....
.....Прави три големи сандвича ,две кафеварки сипва в термоса;Внимателно преглежда сака в коридора - кутии с блесни и мухи,билет,мухарка и спинингова пръчки в тубуса,кеп,ботуши,шапка,фотоапарат,две кутии с цигари .Сипва едно кафе на масата и ме буди - получава инструкции за артемията на малките наностомуси и ме изпраща .
П.С.Това е живата истина при мен - въпрос на правилни навици.И понеже повечето сте млади момчета тук си позволявам един съвет - както свикнете  половинките си,така и ще я карате  :D
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Flurebg.com%2FFor_Web%2FMy_Aquarium_%2F2_mini.jpg&hash=4d4666357bd28950b4b4e601672e141ce5110eb1  https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Flurebg.com%2FFor_Web%2FMy_Aquarium_%2F19_mini.jpg&hash=abf73e85d5384ca65321824882d3f97b0028b04f

tishovsx

Точно така Мишо, моята по подобен начин го прави, освен ако не иска да дойде с мен, е тогаз е още по добре, така че пичове водете половинките си с Вас, и нещата ще са добре. Аз лично не обичам много хора около мен, с още един приятел е екстра :D
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

ВЕЛИНСКИ

Цитат на: "dido"Аз ги ям и при мен това е въпрос на принцип :-) Иначе ако я ловиш и не я ядеш, си е живо похабяване. Ако пък я пускаш, си е жива гавра с рибата - мъчение. Пускаш и примамката. Тя се наточва, налапва. Обаче боде яко. Пулса и скача на 200, адреналина се вдига до небето. Мани дугото, ама и нещо я влачи нанякъде (кордата демек). Изведнъж се надишва с въздух. Някакъв дебил е целува по люспите след 15 минути позиране и снимки и я праща обратно в реката.
И какво става после с тая риба-инвалид, изпаднала в шок - ако се оправи, то ще е поне след 3 месеца.

Ям си ги аз... ;-)

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  шъ умръ

dido

Цитат на: "Живко"...
а иначе рибата се лови за да се яде,всичко друго е садизъм.

Това ми беше мисълта де. Помъчих се да обясня защо ми се вижда садизъм пускането на рибата обратно в реката.

Ама тия западняците са големи дебили, от тях идват тия мурафети. Хранят ги тях с дрогирани мутиранти - пуйки, пилета и тем подобни и ония си мислят, че там е истината и са им чистички такива едни ръцете. После отива и улавя истинската храна, та я цопва обратно в реката, като си мисли, че и спасява живота. Ама на рибата че и се ебав* мамата, не му дреме - след такъв шок от улавяне и изтърване съм виждал пъстърви да обръщат корема, не е шега работа това ;-).

patter

Обява:
"Продавам много евтино, пълен комплект риболовни принадлежности и лодка. Ако слушалката вдигне мъж, трябва да кажете:" Извинете, грешка!"

Similar topics (2)

1784

Публикации: 9
Прегледи: 6406

266

Започната от aqua


Публикации: 21
Прегледи: 11809