• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 21:19

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Размисли около темата"Конкурс за неграмотни във форума"

Започната от bigbeer, 01.09.2009 00:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bigbeer

Караш ме да ровя за модераторски изцепки.. а немам това време. Темата се припокрива с 'бисерите', ако целта ти е да се доразводни форума - това е правилен подход. Препоръка: Не действай еднолично и тоталитарно, не манипулирай мненията, все пак това е лафче.  *DRINK*


jodeci

ЦитатКараш ме да ровя за модераторски изцепки.. а немам това време. Темата се припокрива с 'бисерите', ако целта ти е да се доразводни форума - това е правилен подход. Препоръка: Не действай еднолично и тоталитарно, не манипулирай мненията, все пак това е лафче.  

:-|

Тази нощ не съм от най-схватлививите...  :buff:
Точно, защото е лафче, нека научим децата да ЛАФЯТ правилно....  *DRINK*
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

bigbeer

Цитат на: jodeci - 01.09.2009 00:58
:-|

Тази нощ не съм от най-схватлививите...  :buff:
Тощно, защото е лавче, нека научим децата да ЛАФЯТ правилно....  *DRINK*

Защо си мислиш, че ще успеете да се справите с това? Даскалите из училищата не успяват!? Пак ще спомена името на Бобев, той е дипломиран филолог. Допитайте се за съдействие от него ;)

jodeci

ЦитатЗащо си мислиш, че ще успеете да се справите с това? Даскалите из училищата не успяват!? Пак ще спомена името на Бобев, той е дипломиран филолог. Допитайте се за съдействие от него

Бира, никой не иска да ги учи на това! За това съм и дал награда за бащата на завоювалия първо място. Колкото да са виновни те, толкова и бащата, дето бие всеки ден мама. А в събота два пъти, 'щото в неделя може да дойдат гости!
А иначе - всеки прави грешки.
Както правилно каза Дискус, целта е поне да погледнат поста, преди да го публикуват, за да няма фрапантни глупости....

Пък и аз, нали съм непоправим оптимист...   :duvar:
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

bigbeer

Темата е дълга и широка.. за дискутиране. Ама файдата ще е никаква.

*offtopic
Цитат
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

Предллагам ти да промениш планЪт на:

План За Вечерта:
1. Да пия 2-3 ракии.
2. Да набия жената.
3. Да си успокоя нервите...

:-P - последователноста може да не се спазва ;)  *DRINK*

jodeci

ЦитатПлан За Вечерта:
1. Да пия 2-3 ракии.
2. Да набия жената.
3. Да си успокоя нервите...
*ROFL*

1. Правя го, ама то навик. Няма смисъл да го планувам.
2. Не мога - сърце не ми дава, пък и то полза няма...  :-D
3. Нервите са супер благодарение на т.1.  ;-)

ПП: Дай съвет за нагревател в другият раздел! Стига с тоя течен хмел!   :-D
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

Gad_Man

Цитат на: discus - 31.08.2009 23:13
Няма да почервенявам :-P
Айде сега не отвръщай на удара просто ме мързи да слагам запетайки  :-P

petkob

Правописът е труден, макар езикът ни да е един от най-лесните за писане. Мен обаче най-много ме дразни един от модераторите тук, на когото не му е достатъчно да пише неграмотно - той държи и да завършва всяко свое изречение с 4-5 удивителни.

Има курсове за бизнес кореспонденция, където учат, че човек има право на 3-4 удивителни за цял живот. Трябва нещо наистина да е от изключителна важност, където животът на хора зависи от това, дали ще обърнат внимание на написаното от теб, за да сложиш удивителна. Да завършваш всяко изречение с няколко удивителни е все едно всичко, което казваш, да го крещиш с пълни сили, почервеняло от усилието лице и изхвръкнали от орбитата очи. Хората просто не издържат дълго да те слушат, нито изобщо могат да обърнат внимание на думите ти, когато децибелите са оглушителни, а видът ти - застрашителен. Вместо това те се притесняват дали няма да получиш апоплектичен удар пред очите им.
"Това са моите принципи. Ако не ви харесват, имам и други." - Граучо Маркс

discus

Бира защо трябва да си навсякъде похлупак, като не ти се занимава с това някой да се образова малко , трай си. Точно защото всеки си вика"Ми то нищо няма да се промени, защо да се моря" , затова ни е на туй дередже държавицата. Направи разлика между неграмотно писане и изтърсване на някоя простотия, дали от невнимание в писането , дали от неправилен въпрос(скорошен пример с летящите риби), намиращи се в бисери. Нищо не манипулирам, смятам да има мнения които са по темата. След като отново си изръсиш мозъка след поста ми отново ще зачистя темата(надявам се няма да го приемеш като цензура). Просто ще изчакам за да видя че си прочел отговора. Не претендирам за идеален правопис, но се старая да нямам фрапиращи грешки, на запетайки и точки не обръщам достатъчно внимание-Факт. Чувствай се свободен да изровиш неграмотни мои постове и да ги публикуваш тук.

chepik

Тъпотия !

ЦитатЦелта на темата е не да унижи някой...

е да, но накрая това ще стане  :duvar:

Що се занимавате с глупости.

Balkandjiev

Прав си колега и аз смятам, че е унизително да си видиш името в темата. Кажете ми как този човек, който е видял името си в тема от този сорт ще продължи да влиза и да пише в този форум? 

yanki1

Цитат на: Balkandjiev - 01.09.2009 21:56
Прав си колега и аз смятам, че е унизително да си видиш името в темата. Кажете ми как този човек, който е видял името си в тема от този сорт ще продължи да влиза и да пише в този форум? 

Напротив *NO*... това ще е един вид стимул за всеки,  да се старае да пише грамотно!

По -добре е човек да се учи от собствените си грешки , отколкото да се срамува от тях!
526 литра

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi30.tinypic.com%2Fj0zlgl.jpg&hash=ae7ab03435ad73c6eca1b105b7531f3b048f7b50

dok70

Мдааа, подкрепям абсолютно!
Освен да се учим от грешките си, най-малкото провокира да си прочитаме написаното
преди публикуване. Иначе теми писани в стил "ала чат", лично мен доста ме дразнят.
*bg*
Луд умора няма...
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi51.tinypic.com%2F15qq15l.jpg&hash=b07c9eabfccaf48f94e226948629f70537bc2352
300 оки миш-маш

discus

Въпрос към хората които ще се почувстват унижени- а не е ли унизително да не знаеш изписването на елементарни думи от майчиният си език.
Истината боли понякога, но защо да се правим че не я виждаме.
В такива моменти за пореден се убеждавам, че в България има някакви пребиваващи хора, които ги е обхванал някакъв пълен дебилизъм относно всичко което ги заобикаля, на всичко отгоре на въпросните пребиваващи все някой друг им е виновен за нещо.
Тъй като си нямам работа тези дни ще се занимавам с такива глупости, пък дано някой направи усилие в изписването на елементарни думи.
Балканджиев може и да се разсърдиш , но ти също се понапъни малко с писането, всъщност гледам че напоследък пишеш по-добре отколкото в началото.
Целта е да не се виждаш  в темата , т.е. да се стараеш леко с писането, тогава вероятността да си тук клони към 0.

bigbeer

Цитат на: discus - 01.09.2009 21:21
Бира защо трябва да си навсякъде похлупак, като не ти се занимава с това някой да се образова малко , трай си. Точно защото всеки си вика"Ми то нищо няма да се промени, защо да се моря" , затова ни е на туй дередже държавицата. Направи разлика между неграмотно писане и изтърсване на някоя простотия, дали от невнимание в писането , дали от неправилен въпрос(скорошен пример с летящите риби), намиращи се в бисери. Нищо не манипулирам, смятам да има мнения които са по темата. След като отново си изръсиш мозъка след поста ми отново ще зачистя темата(надявам се няма да го приемеш като цензура). Просто ще изчакам за да видя че си прочел отговора. Не претендирам за идеален правопис, но се старая да нямам фрапиращи грешки, на запетайки и точки не обръщам достатъчно внимание-Факт. Чувствай се свободен да изровиш неграмотни мои постове и да ги публикуваш тук.

Пожелавам ти успех с предварителното обречено начинание!  *DRINK* Между другото има доста по-сериозна работа във форума, та ти препоръчам натам да насочиш излишната си енергия. Знаеш, че те обичам!  :-*

Similar topics (4)

8351

Публикации: 108
Прегледи: 32886

21669

Публикации: 45
Прегледи: 15121

19830

Публикации: 5
Прегледи: 5629

55703

Публикации: 1
Прегледи: 1860