• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 22:52

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Продават ле се лакмусуви лентички за pH в аптеките

Започната от hristo_kolev, 28.01.2010 08:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


vasso

Най-добре е да потърсиш , явно никой не е питал там. *THUMBS UP*

dok70

Има тест ленти за урина с ПХ. Не са особено надеждни и точни, но за ориентация стават.
Къде точно има, не мога да помогна.
Примерно - http://www.elitmedical.com/other.html#up
Чичо Гуги знае  ;-)
Луд умора няма...
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi51.tinypic.com%2F15qq15l.jpg&hash=b07c9eabfccaf48f94e226948629f70537bc2352
300 оки миш-маш

Деян

Лакмус търси при някой доставчик на лабораторни и училищни пособия. На мен са ми останали две или три ленти. Не е най - точно, но дава представа...
: 28.01.2010г 21:09ч
Сега поразпитах. Лакмуса бил много разпространен в магазините за хим. материали и на много ниска цена. Дори в комплект със скала. Толкова открих.

Alexfield

Аз си купих 5 метра лакмусова ролка за pH - сравнителната скала е 5.5 - 9.0 през 0.5 от Химспектър
Към 13 лева някъде беше.
Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

Rendaka

Да беше казал откъде, не само да се фукаш! Не че ми е необходима на мен, но явно чевека се интересува как може да мине по - евтино с тестовете за Пх, а не да дава по 15 кинта са 100 теста примерно.
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

kamos

Цитат на: Rendaka - 31.01.2010 19:44
Да беше казал откъде, не само да се фукаш! Не че ми е необходима на мен, но явно чевека се интересува как може да мине по - евтино с тестовете за Пх, а не да дава по 15 кинта са 100 теста примерно.
Ако беше отворил препратката която колегата публикува ще видиш адресите откъде може да се купи лакмусовата ролка.
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

Rendaka

Е, ти като го отвори и го разгледа обсойно би ли ми цитирал част от страницата, отваряща се от посоченият линк, където да се предлага продукта, за който говоря в горният си пост. А, за да не е излишен спам-а ще те помоля да ми пратиш едно ЛС, че май идва вече малко в повече спам-а.
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

Alexfield

Ех, мързел, мързел...  :duvar:
Който търси - намира. Вместо да "кажи баба тенкю", ти бучиш, че нямало линк към продукта. Ми разцъкай малко! Или искаш някой друг да цъка вместо теб  :kreshtja:
Има каталог - може да се разгледа. Сега да не ми кажеш да го отворя вместо теб и да ти намеря лакмусите вътре  ]:->

Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

barabata

Подсказка : "Индикатори 40040" от каталога на фирмата ...
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

Similar topics (3)

1920

Публикации: 9
Прегледи: 6822

10985

Публикации: 7
Прегледи: 4131