• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 17:48

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Проблем с Правилата.

Започната от Dakata85, 24.02.2012 14:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Dakata85

Аз съм член на форумът от около година. И имам много голям проблем с правилата  rulez rulez rulez rulez rulez rulez rulez.  До този момент нямам доста публикации, защото всичко което ми е трябвало съм го намирал бе да публикувам. Та сега си купих нов аквариум и искам да пусна за продан старият на някаква символична цена. Сега Админовете ме карат да почна да спамя  *spam *spam *spam *spam *spam *spam *spam *spam всяка тема с глупави коментари, за да мога да направя едно достатъчно публикации.  Кому е нужно това???? Предлагам това правило да се премахне!!!!

Desidy

Цитат на: Dakata85 - 24.02.2012 14:28
Аз съм член на форумът от около година. И имам много голям проблем с правилата  rulez rulez rulez rulez rulez rulez rulez.  До този момент нямам доста публикации, защото всичко което ми е трябвало съм го намирал бе да публикувам. Та сега си купих нов аквариум и искам да пусна за продан старият на някаква символична цена. Сега Админовете ме карат да почна да спамя  *spam *spam *spam *spam *spam *spam *spam *spam всяка тема с глупави коментари, за да мога да направя едно достатъчно публикации.  Кому е нужно това???? Предлагам това правило да се премахне!!!!
И на мен тези 100публикации ми идват в повече.
От 2009г. съм член и съм получила доста полезна информация.
Когато е било нужно съм питала, но нямам 100!
Сега ще напиша, да си ги имам. Пзара може да ми потрябва след месец или година, а може и утре!
12л Бета
30л Раци джуджета и ред чери

MeTogu

Обаждате се на админ или модератор.Те ще преценят и ще ви разрешат да пуснете обява.
Бъдете спокойни и дипломатични.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Desidy

Цитат на: MeTogu - 24.02.2012 14:42
Обаждате се на админ или модератор.Те ще преценят и ще ви разрешат да пуснете обява.
Бъдете спокойни и дипломатични.

Е то от мен спокойствие да искаш  :-).
12л Бета
30л Раци джуджета и ред чери

petar666

24.02.2012 15:16 #4 Last Edit: 25.02.2012 00:36 by petar666
Цитат на: Desidy - 24.02.2012 14:35
И на мен тези 100публикации ми идват в повече.
От 2009г. съм член и съм получила доста полезна информация.
Когато е било нужно съм питала, но нямам 100!
Сега ще напиша, да си ги имам. Пзара може да ми потрябва след месец или година, а може и утре!

На мен също не ми харесва.Имам пари - хората продават, но аз не мога да си пусна обявата какво търся.За това занимавам членове на форума да ми вършат услуги (за което им благодаря).Има гледна точка от която и те са прави ,но за мен в момента моята гледна точка е по-важна .  :-).

cwetalin

Цитат на: petar666 - 24.02.2012 15:16
  :-). Айде още една публикация :-D
Не става, в лафче не се броят :)

А иначе - пуснете лично до модераторите, мисля че ще ви разрешат да си пуснете обявите.

ico

Цитат на: petar666 - 24.02.2012 15:16
Айде още една публикация :-D
Ще те разочаровам, но в определени раздели не се броят публикациите и тук е такъв. Най-лесно и безопасно може да се пробваш във Фотогравия. Там е модно сега да се трупат точки с възхищения.  *CRAZY*
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

Dakata85

Точно заради това, че не се броят съм пуснал тази тема ТУК. За да няма после ама ти пускаш тема за да трупаш. Мили господа Администратори и Модератори. Вземете да си промените мнението за този правилник.  *thanks *thanks *thanks *thanks *thanks *thanks

Най-учтиво ви моля (за сега).


Desidy


Аз не искам да пускам обява сега, говоря по принцип.
А ако с едно лично се разрешава на членовете да си пускат обявите какъв ще е смисъла от правилата!
:-)
12л Бета
30л Раци джуджета и ред чери

Карган

Цитат на: Dakata85 - 24.02.2012 14:28
Аз съм член на форумът от около година. И имам много голям проблем с правилата  rulez rulez rulez rulez rulez rulez rulez.  До този момент нямам доста публикации, защото всичко което ми е трябвало съм го намирал бе да публикувам. Та сега си купих нов аквариум и искам да пусна за продан старият на някаква символична цена. Сега Админовете ме карат да почна да спамя  *spam *spam *spam *spam *spam *spam *spam *spam всяка тема с глупави коментари, за да мога да направя едно достатъчно публикации.  Кому е нужно това???? Предлагам това правило да се премахне!!!!

1) 7 месеца не са около година  :-)
2) ако аквариумът ти е по-малък от 50 литра по-добре си го остави.Ценита за нов такъв са доста ниски така, че парите които ще спечелиш от него ще са много малко, а и винаги може да ти потрябва.
3) спаменето на всяка тема с глупави коментари най-много да те направи член на клуба на наказаните.

Цитат на: petar666 - 24.02.2012 15:16
На мен също не ми харесва.Имам пари - хората продават, но аз не мога да си пусна обявата какво търся.За това занимавам членове на форума да ми вършат услуги (за което им благодаря).Има гледна точка от която и те са прави ,но за мен в момента моята гледна точка е по-важна .  :-). Айде още една публикация :-D

Щом има хора, които продават това което търсиш, какъв е проблема?


https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs6.postimg.org%2F3tsi79bo1%2FDSC0159_350x70.jpg&hash=8e1dae1e0e99dbfd93a27b858abc4b03af9ee6fc
Аквариумът е затворена, функционираща общност на живи същества, а не само просто събиране на растения и животни.

Dakata85

1 )Ами ако гледам от тебе, май няма да вляза в списъкът на наказаните. Това да си на  два месеца стаж във Форумът и да имаш 68 коментара значи две неща или си гении или не ползваш търсачката. Ама ако беше някой много добър щеше да си Админ, така че не ми брой месеците ами вземи се замисли малко.

2)Нямам място за него и за това искам да го махна. Около 30 литра е и е напълно оборудван и мислех да му искам 5 лв. Познай защо!!!!

petar666



Щом има хора, които продават това което търсиш, какъв е проблема?



[/quote]

Проблема е там ,че това което търся не винаги го намирам в 'продаВА'. За това и има раздели "Купува","Продава"!!!

grobara98

извинете ме че се меся, но и аз така пострадах, с тези 100 мнения, по принцип ще ми трябват поне още една година за да направя тези 100 мнения???.  *dontknow*

fizika01

Цитат на: Dakata85 - 24.02.2012 16:11
1 )Ами ако гледам от тебе, май няма да вляза в списъкът на наказаните. Това да си на  два месеца стаж във Форумът и да имаш 68 коментара значи две неща или си гении или не ползваш търсачката. Ама ако беше някой много добър щеше да си Админ, така че не ми брой месеците ами вземи се замисли малко.

2)Нямам място за него и за това искам да го махна. Около 30 литра е и е напълно оборудван и мислех да му искам 5 лв. Познай защо!!!!

Aко си от Пловдив купувам още утре.
Но инъче задръж си го като карантинен. На мен лично затова ми трябва.

paolo6481

Цитат на: grobara98 - 24.02.2012 19:46
извинете ме че се меся, но и аз така пострадах, с тези 100 мнения, по принцип ще ми трябват поне още една година за да направя тези 100 мнения???.  *dontknow*
То дотогава тия раздели сигурно няма вече да ги има.Така че не съжалявай!
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F34zdrna_th.jpg&hash=45c7615397b36a46302083086bcbaa2a9717f785

Similar topics (5)

48813

Публикации: 0
Прегледи: 841

30528

Публикации: 2
Прегледи: 1733

25750

Публикации: 18
Прегледи: 7613

14761

Публикации: 12
Прегледи: 8558

19165

Публикации: 11
Прегледи: 9772