• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 09:14

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Последен упгреид... но само за сега :)

Започната от Plamen iliev, 10.05.2011 19:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Plamen iliev

днес закупих нов грунд 2 нови растения черен фон (стои много по красиво от "обикновенните" ) и ритнах един камък на двора и веднага ми се наби в окото че може да влезе в аквата ама нещо май не ми се връзва с глиненото коренче от другия край много, но ще поседи някои друг ден така докато не измисла нещо друго. закупих таблетки за подхранване на растенията тъй като ги предлагаха надребно си взех само 4 за 1 месецно мисля че са на JBL (бели с синиьо) ето и снимките
P.S. Разбирасе приемам мнения и критики :)





skorpi_zoo

Приятел в това хоби всичко е като в армията,всичко последно е предпоследно!!! :-D
: 10.05.2011г 20:08ч
За тези таблетки не бързай да слагаш,да не се напълниш с различни водорасли,което определено няма да ти хареса. *STOP*
Ако го хвана тоя Мърфи...

Plamen iliev

Цитат на: skorpi_zoo - 10.05.2011 20:59
Приятел в това хоби всичко е като в армията,всичко последно е предпоследно!!! :-D
: 10.05.2011г 20:08ч
За тези таблетки не бързай да слагаш,да не се напълниш с различни водорасли,което определено няма да ти хареса. *STOP*

DEAM ! късно пуснах ги още като се прибрах .ужас дано няма проблематика :/

Nikiengi

Малко са ти растенията за да слагаш таблетки за подхранване, може да ти тръгнат водорасли. Трябва да "сгъстиш" растенията (т.е. да купиш още или вземеш от някой подарък), най-добре в началото бързорастящи и с времето ако искаш да ги замениш с други. Обади ми се ако искаш Събота или Неделя, ако правя "косене" :-D може ти подаря някое и друго коренче! :-)

Асен Евгениев

За по-лесно подбирай растения с еднакви изисквания към светлината. Рано е за торове
и СО2.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Plamen iliev

а кога се разбира че има нужда от CO2 това не можах да разбера до днешна дата :/

Similar topics (5)

52158

Публикации: 3
Прегледи: 2895

1208

Публикации: 0
Прегледи: 2577

26874

Публикации: 8
Прегледи: 3420

7366

Публикации: 11
Прегледи: 4590

1839

Започната от tishovsx


Публикации: 20
Прегледи: 10158