• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.05.2024 02:31

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Покупка на малък аквариум

Започната от winnerkn, 06.09.2010 12:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

winnerkn

От къде в София мога да си закупя малък аквариум (20-30литра) на прилична цена? Ходих до един зоомагазин в младост и обикновен 20 литров аквариум струваше към 40 лв., което според мен е доста. Та дайте някакво предложение за магазинче дето да си зема такъв аквариум.  *HELP*

Bolta

Според мен , ще е по-добре да се свържеш с някой човек , който прави аквариуми . Такъв аквариум (20л.) , не би трябвало да ти излезне повече от 10лв.

Асен Евгениев

Цитат на: winnerkn - 06.09.2010 12:35
От къде в София мога да си закупя малък аквариум (20-30литра) на прилична цена? Ходих до един зоомагазин в младост и обикновен 20 литров аквариум струваше към 40 лв., което според мен е доста. Та дайте някакво предложение за магазинче дето да си зема такъв аквариум.  *HELP*
Направо отиваш до най-близката стъкларска работилница да ти отрежат стъклата, купуваш си силикон
за аквариуми от 5 лв. и лепиш. Има много теми как се лепи аквариум в домашни условия. Моя първи опит
беше с 50 литров и стана като купен от магазина. :-) Вземи някой приятел да помага. *DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

winnerkn

Това май наистина е най-добрия вариант. Сега ако препоръчате и стъклар в района на Младост ще бъде супер.
Благодаря предварително!

Similar topics (5)

28561

Публикации: 2
Прегледи: 3303

2586

Публикации: 32
Прегледи: 11512

10754

Публикации: 4
Прегледи: 2966

2254

Публикации: 20
Прегледи: 10001

1432

Започната от Raven


Публикации: 21
Прегледи: 14566