• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 16:16

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Покрай цензурата и края на седмицата (tl/dnr)

Започната от suntsu69, 11.12.2009 15:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bigbeer

Акваскейпа е за 'чикиджиЙте'. Ние останалите си гледаме риПки!  :-D  *DRINK*

Асен Евгениев

И цял месец да забождам с пинсета хиляди стръкчета, за да направя
изложбена полянка. Ай стига бе! :-D
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Живко

Ето за това е хубаво човек да се интересува от всичко в акваристиката
Кой е казал, че като е аквскейп трябва да е надводно?
И кой е казал, че трябва да се копира Амано?
Просто трябва да сме добри в подреждането като него, ако ще да редим камъни за цихлидарник.
Никой не се е родил научен.

bigbeer

Цитат на: Живко - 14.12.2009 23:35
Ето за това е хубаво човек да се интересува от всичко в акваристиката
Кой е казал, че като е аквскейп трябва да е надводно?
И кой е казал, че трябва да се копира Амано?
Просто трябва да сме добри в подреждането като него, ако ще да редим камъни за цихлидарник.

Прердставям си го Амано с камъните и мистрията с хоросанот дека ке ги лепи камъните/.. стилът ще е ХоРАсано ;)

77

Цитат на: akapulko - 14.12.2009 23:30
И цял месец да забождам с пинсета хиляди стръкчета, за да направя
изложбена полянка. Ай стига бе! :-D
изглежда аз разбирам повече за рибките от колкото ти  за растенията...
а от рибки много не разбирам.
: 14.12.2009г 23:11ч
Цитат на: vasso - 14.12.2009 23:20
Тая мода да се увличаме по някакви временни тенденции ме дразни. Специално за акваскейпа говоря- много странно ми се вижда да се пресъздават сухоземни природни картини в аквариум. Каква е логиката? Нале стремежът е към точно копиране на биотопа на рибите по принцип. Не ми харесва и това, че някои хора нямат собствено виждане за нещата и копират някои си Амано(нищо лично,доказал се е човекът). В крайна сметка това е лично мнение, което няма да се понрави на много хора тук.
нормално е нещо което не го разбираш да не го харесваш.
какви биотопи,тука писателите май станаха в повечко...дайте да ги видим биотопите ви.
то писането е лесно...правенето на красиви неща е трудно.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

vasso

За да се оцени нещо красиво не е нужно да се разбира от него *THUMBS UP* . И както казах няма да се понрави мнението ми, но това не ми пречи да го кажа.

77

пак ще го кажа...
много станахте писателите и респективо критиците.
а тук не литературен форум.
хора не ви ли неудобно да критикувате при положение че ви е неудобно да си пусните снимка на аквариумите в форума?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

raiko

Нещо по въпроса за златните рибки и растенията. :-)
Ето ви един акваскейп и от мен:


bigbeer

Цитат на: 77 - 15.12.2009 00:06
пак ще го кажа...
много станахте писателите и респективо критиците.
а тук не литературен форум.
хора не ви ли неудобно да критикувате при положение че ви е неудобно да си пусните снимка на аквариумите в форума?


Пламене, виж къв скейп е пуснал Райко! После се сети за твоят скайп и ми го прати!  :-P

vasso

Цитат на: 77 - 15.12.2009 00:06
пак ще го кажа...
много станахте писателите и респективо критиците.
а тук не литературен форум.
хора не ви ли неудобно да критикувате при положение че ви е неудобно да си пусните снимка на аквариумите в форума?

Снимка съм пуснал! Това ,че имам собствено мнение само може да ме радва. Проблемът на някои хора е ,че не приемат никакво мнение по-различно от тяхното. Не може да харесвам всички видове аквариуми не мислиш ли??? Какво общо има мнението ми,че трябва са се свързва с литературен форум? Че пиша общо взето грамотно ли? НЕ съм критикувал никого. Явно трябва да се възхищавам на всичко,което аз не мога или не искам да направя ли? Е НЕ. Имам си мнение.За това и хората са различни. :-)

Живко

хахахах
Разбиващ скейп *DRINK*
Ако направя един аквариум за златни в къщи, дечурлигата и жената ще умрат от кеф. Естествено ще е нещо с големи черни камъни изкуствени злени растения, точно няма да торя и да пускам СО2.
Преди време 2 папагала, тези големите червените, се оказаха в аквариума ми за седмица. Еййй, не мога да ги отлепя от стъклата. Викат е тва е. Кво да ги гледаме на Пламен камъните :-P *ROFL*
Никой не се е родил научен.

Асен Евгениев

Това с боцкането на милионите тревички беше в кръга на шегата, сега сериозно
да си кажа мнението, което категорично не е критика. И аз съм на мнение, че който
не разбира нещо, не трябва да го критикува / но може да го харесва или не /.
Акваскейпа е нещо много красиво /включвам и аквариумите на 77, качени във
форума/, но на мен ми стоят някак изкуствено, неестествено. Прекалено подредени,
подравнени, дозирани,стерилни. Такова нещо в природата просто няма. Искам в хола
си да имам късче от природата в естествения и вид /почти/. Лично мнение, не
критикувам.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Живко

Цитат на: vasso - 15.12.2009 00:24
Снимка съм пуснал! Това ,че имам собствено мнение само може да ме радва. Проблемът на някои хора е ,че не приемат никакво мнение по-различно от тяхното. Не може да харесвам всички видове аквариуми не мислиш ли??? Какво общо има мнението ми,че трябва са се свързва с литературен форум? Че пиша общо взето грамотно ли? НЕ съм критикувал никого. Явно трябва да се възхищавам на всичко,което аз не мога или не искам да направя ли? Е НЕ. Имам си мнение.За това и хората са различни. :-)


Понякога 77 изглежда сякаш се прави на интересен, но това е защото приема всички, като първи приятели и не мери приказките. Ще те черпи бира в Търново и ще те кара да садиш растения и да махаш риби :-)
Никой не се е родил научен.

bigbeer

Цитат на: Живко - 15.12.2009 00:31

Понякога 77 изглежда сякаш се прави на интересен, но това е защото приема всички, като първи приятели и не мери приказките. Ще те черпи бира в Търново и ще те кара да садиш растения и да махаш риби :-)

Е аз що токоз му иСкам скайпа, а?  :-P

77

абе правете каквото искате...
vasso ,твоят аквариум е уникален,не съм виждал друг така естетически издържан и същевремено неподвластен на нито един стил в аквариумното изкуство.
аз като по ограничен човек се водя по модата и правя някакве сухоземни пейзажчета които са и бледо копие на един японски фотограф.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

Similar topics (2)

7265

Започната от Bass_Maker


Публикации: 26
Прегледи: 7774

21988

Започната от Raven


Публикации: 225
Прегледи: 49355