• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
11.05.2024 09:54

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Подписка против задължителната военна служба

Започната от Pac, 17.05.2006 12:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Raven

да ,водеха ни под строй точно на този филм.
и имахме разни пропагандни лекции - изобщо много ни надъхваха.

интересно е че предишната година,като новобранец ни водиха и на "Взвод" който и до сега си е един от любимите ми филми.
след всяка такава прожекция ни събираха в салона на поделението и ЗКПЧ-то ни "разясняваше" допълнително,ака нещо евентуално не сме схванали.
там се научих да спя седнал ,в поза "засилено внимание" и с леко притворени очи.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Ernest

Ся си проверявам е-майла за "регистрации" и ко гледам...
Цитат
Здравейте приятели,

Днес 29.06.2006г. Парламентът на Република България гласува закон за отпадане на задължителната военна служба от 1.1.2008г.

Поздравяваме Ви с успеха, който постигнахме заедно благодарение на събраните около 50 000 подписа и настояването на СДС и МСДС да бъде гласувана по ранна дата от 2010г..

МСДС благодари на всички , които подкрепиха подписката за отпадане на задължителната военна служба.

От Ръководството на Младежкия Съюз на Демократичните Сили.
100л. - Жива твар ;) :Barbus nigrofasciatus, Trichogaster, Ancistrus Albinos, Corydoras Julli, SAE, Acanthophtalmus kuhli kuhli; Растения - Echinodorus Ozelot, Vesicularia, Cabomba pulcherrima, Hygrophila polisperma, Microsorum, Hottonia и др.

chandler

това може само да ме радва. вероятно ще ме изплюе шайбата за тая казарма да я ева...
chandler

acho_pl

Абе кво да ви кажа ша си удара г... в тавана. Тва е супер че я махат, тъкмо ща завърша магистратура и ще влезе в сила :lol:
It doesn't matter where you are, it's important to be there!

VassetZ

след точно две седмици ще се реши съдбата ми...тоест след 2 седмици имам изпит и ако не влязна отивам у БА, какъв късмет, а? :)
oops  съжелявам за offtopic , но имах нужда да споделя ;)

acho_pl

Цитат на: "VassetZ"след точно две седмици ще се реши съдбата ми...тоест след 2 седмици имам изпит и ако не влязна отивам у БА, какъв късмет, а? :)
oops  съжелявам за offtopic , но имах нужда да споделя ;)


Хахахаха ми късметлия си :wink:
It doesn't matter where you are, it's important to be there!

cihlidi_fan

Ами какво да кажа : Размина ми се  :lol:  fishsmile
Трябва да почерпя....   :blush  :broil
220л. Танганайка
17 Tropheus sp."Red" Chimba, 10 Cyprichromis leptosoma "Utinta"
3 Telmatochromis vitattus, 3 lamprologus ocellatus

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg151.imageshack.us%2Fimg151%2F8813%2Flogocopy&hash=b4ea5442a8466f141a31ed7c3c139d77bd107786

miTko

Цитат на: "VassetZ"след точно две седмици ще се реши съдбата ми...тоест след 2 седмици имам изпит и ако не влязна отивам у БА, какъв късмет, а? :)
oops  съжелявам за offtopic , но имах нужда да споделя ;)

Ако се напънеш, ще хванеш последния влак! :lol: Щото нали знаеш - после няма! Майтап де, не че ти го пожелавам! :wink:
Разни мои АКВАРИУМИ 

VassetZ

А между другото много хора казват ще в родната казарма им е било супер весело :roll:

miTko

Цитат на: "VassetZ"А между другото много хора казват ще в родната казарма им е било супер весело :roll:

Нищо чудно, то сега карат по няколко месеца и пушат трева вътре! Що да не им е весело.
Разни мои АКВАРИУМИ 

VassetZ

Цитат на: "miTko"
Цитат на: "VassetZ"А между другото много хора казват ще в родната казарма им е било супер весело :roll:

Нищо чудно, то сега карат по няколко месеца и пушат трева вътре! Що да не им е весело.
точно, разправят че яко употребявали вътре и тва хора на 25г.

tishovsx

Аз ако съм некой "голем" човек, ще направя казармата 3 години, защото днешната младеш е като лайно на дъжд...сори мое мнение...
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

NO CARRIER

Цитат на: "tishovsx"Аз ако съм некой "голем" човек, ще направя казармата 3 години, защото днешната младеш е като лайно на дъжд...сори мое мнение...
Аз бих стегнал училищата, ама... В казармата всички влизат различно умни, но излизат еднакво тъпи, са казали по-мъдрите от нас. ;-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

VassetZ

в казармата верно единствено се затъпява, а да метеш пода можеш и у вас еб@си

NikolaV

Бих забранил и казармата и училището...
Мое да съм дРът, но съм тинейджър по душа  punk

Similar topics (5)

22573

Публикации: 0
Прегледи: 1660

24836

Публикации: 23
Прегледи: 7261

44974

Публикации: 16
Прегледи: 7400

15703

Публикации: 3
Прегледи: 2529