• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
07.06.2024 08:05

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Philips WP3861

Започната от kamos, 31.01.2010 21:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kamos

Някой пробвал ли е модела на Филипс WP3861 за пречистване на водата от хлор, и дали същия ефект няма да го получа като пусна един вътрешен филтър с голям дебит с активен въглен в идон с вода от чешмата?
http://209.85.135.132/search?q=cache:Kv7DLJuLq5UJ:www.p4c.philips.com/files/w/wp3861_00/wp3861_00_pss_bul.pdf+WP3861/00&cd=1&hl=bg&ct=clnk&gl=bg&client=firefox-a
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

Vannkata

A цените? Космически ли са?  :-D И май си искал да кажеш бидон ? Иначе при добра цена системката изглежда добра

ReeT

то хлора маи е летлив газ и ако водата престои се маха маи така учех по химия а за пречистването на чешмяната вода си има нано филтри и урина да сложиш от другата страна става за пиене хаха американските войници ги носят тези пликчета като са на мисия

barabata

Според мен много неща се премълчават за да се доверя за аквариумна вода на такива джаджи.
В ПДФ-а пише че основния компонент на филтъра е гранулиран активен въглен със сребърно покритие и нищо повече . Мисля че това е като каните Брита за които имаше пак тук тема във форума. Само дето там май омекотяваше уж водата ...

Трябва да се знае какво точно прави и как го прави инак си е бомба със закъснител ...
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

kamos

Май системата с бидона ще е по ефективна.
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

ReeT

аз мисля да с направа сам външен филтър с sera  P 1 200 няма къде да ходи ще стане :-D

Similar topics (2)

23766

Публикации: 18
Прегледи: 9419

45771

Започната от ata_nas


Публикации: 0
Прегледи: 1722