• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
04.06.2024 22:35

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Пдч - гр. Русе

Започната от manyg, 11.02.2012 23:24

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

manyg

Някой колега от гр. Русе купувал ли си е пдч 25мм, 4е искам да си сглобя шкаф за 300л аквариум4е? 4удя се от къде мога да си намеря защото гледах в Практикер, но имаха плоскости само от 18мм пдч . Предлагаха ми някакви плотове за кухненски шкафове, които са 25мм. Продават се на линеен метър, но пък ширината беше до 50см. На мен най-голямата плоскост която ми трябва е за задната стена на шкафа с размери 100х70см.

Despot


manyg

Благодаря колега ;)

Какво ще ре4е сурово пдч? Ламинирано ли е и само да се изрязва и кандира или си е само пдч-то без покритието.
и още едно въпрос4е - имали си някой на идея защо едното е 320лв а другото е едва 17 лв - http://www.trade-base.biz/index.php?cmd=category_products&cPath=25444_13948&category_id=13948 ?

Чакъров

Сурово ПДЧ - е плоскостта без покритието , а канта също се заплаща допълнително.

manyg

то кантирането ясно :) зна4и това е цената без фольото, то явно допълнително се заплаща

Despot

Да сурово пдч,е без фолио. Там със сигурност не покриват плочите,но пък би трябвало да имат каквото търсиш.Поне преди година склада беше доста добре зареден,могат да ти нарежат детайлите и кантират.За разликата в цената,най-вероятно е грешка и е 170,ама все пак се обади и ги питай.

Чакъров

Плоскостите имат различни разцветки - и цената варира според това какъв цвят е плоскостта- дали ще е сурово , череша , или бук ( разбира се има още много)
Примерно аз наскоро имах нужда от такива 25мм плоскости и в БАУМАКС Бургас цената на линеен метър на баварския бук беше 25.00лв.

manyg

е то добре ще ми ги нарежат ама  тук да ми го нарежат и кантират пък после да ходя на друго място да му търся фолио някой да го направи :) Предполагах 4е някъде има готови плоскости с филио и само да ти ги нарежат с подходящия за теб размер и да ти ги кантират както е в Практикер  ;)

Despot

Е ти провери какво имат в наличност,не разчитай само на информацията в сайта.Както ти казах не съм ходил там от година,но преди имаше различни разцветки... Между другото случайно днес видях ,че фирма Роси и те имат офис в Русе:http://www.rosi.bg/contacts.php от тях съм пазарувал само,че в Стара Загора и останах доволен,при вас не знам как работят.

Чакъров

Колега отиваш в магазина, избираш си цвят , казваш си размерите които искаш , избираш - кант на място или си вземаш на метър ,  разкрояват ти плоскостите и си готов. Останалото е в твои ръце.  *THUMBS UP* *THUMBS UP*

manyg

Благодаря ;) тези дни ще мина да проверя с какво разполагат :)

Similar topics (5)

53586

Публикации: 0
Прегледи: 1437

31679

Публикации: 0
Прегледи: 1659

7308

Публикации: 20
Прегледи: 9635

43403

Публикации: 0
Прегледи: 1473

30438

Публикации: 5
Прегледи: 2826