• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 16:52

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Нова обстановка и по-хубав аквариум

Започната от HaIr4o, 24.10.2010 16:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

HaIr4o

Здравейте! В нас протича цялостен ремонт и старият 90 литров аквариум няма място в новата стилна обстановка  8-) :-D Търся си надеждни според вас производители на аквариуми  :-) Смятам размерът на аквариума да е 100/50/50, но си търся и хубав шкаф. Видях един съфорумник да предлага шкафове, но не ми изглежда надежден(може пък и да греша) Говоря за шкафовете от типа на Амано-изчистени и стилни :-) Варянтът направи си сам отпада, защото искам нещо по-професионано направено :-) Предполагам , че аквариумът ще излезе повече от 50ст/литър при положение, че ще е по-дебело стъкло и качествено направено :-) Благодаря предварително *THUMBS UP*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bgbirds.com%2Fimages%2Fuserbar.jpg&hash=376d30a5c42be44b4d47f3bbe69e0b6d78975ca3

Rendaka

Има един образ тук във форума, който се занимава с това и от време на време прави по някои друг аквариум кубик - кубик и половина, може към него да се обърнеш, има си й тема в раздел "предлагам" и във форума се подвизава, като mi6okalkana. В темата му за аквариумите има цени, а за качеството му на работа няма какво да кажа - единият ми аквариум е правен от него (300 л. е ) и мога да кажа с чиста съвест, че са малко хората , който толкова прецезират при изработването на нещо.

За шкаф - питай пак него и за това ще ти намери вариант :)

Поздрави!!!
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

Асен Евгениев

От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Giorgio_Armano

мдааа колегата работи много добре
*THUMBS UP*
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

Bolta

Категорично съм на същото мнение , като на колегите ! Точно такъв размер - 100х50х50 ми направи mi6okalkana преди около 2 седмици . На мен много ми харесва изработката . Ето снимка да добиеш представа :

Rendaka

bolta, имам спомени за този аквариум и пренасянето му, не знаех, че е за теб. Още тогава ми направиха впечатление размерите му - добра картина би излъчвал (нали аквариума е 3D телевизор за котки, според Марк О'Селски  :-D )


Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

Similar topics (5)

9997

Публикации: 2
Прегледи: 3115

5057

Публикации: 18
Прегледи: 7232

54442

Публикации: 31
Прегледи: 10783

34077

Започната от qvo


Публикации: 4
Прегледи: 2562

717

Публикации: 2
Прегледи: 2932