• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 05:49

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Нов аквариум че ми е малък стария !

Започната от qvo, 28.09.2011 09:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

qvo

Колеги сериозно съм се решил да поръчам аквариум на Giorgio_Armano че искам по голям  :-D  мерака по голям вече голяма краста това хоби  :-D аквариума ще бъде с размели 57 д 43 ш и 40 в  по моя сметка литрите са 98.04  и голямата ми глупост е да е от 10 мм че да не наводня съседите пък и има денивилация :D и ако е 10 мм излиза 49.02 лв  така че  Giorgio_Armano да не се сърди че ще харчи  10 мм стъкло за толкова малък аквариум  :)

ico

А въпроса е дали  Giorgio_Armano или нещо друго питаш?
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

qvo

Дали той ще се навие да го направи от 10 мм и колегите да изкажат мнение :)

peter_m

Странно е да питаш колегите дали той ще се навие.

Но ето ти мнение - за направяне ще ти го направи ако искаш и от 20мм, но колкото е по-малък аквариума - толкова повече не излиза сметката на човека който го прави. В смисъл може да не стане за толкова пари.

qvo

Цитат на: peter_m - 28.09.2011 12:04
Странно е да питаш колегите дали той ще се навие.

Но ето ти мнение - за направяне ще ти го направи ако искаш и от 20мм, но колкото е по-малък аквариума - толкова повече не излиза сметката на човека който го прави. В смисъл може да не стане за толкова пари.
говорех не за дали той ще се навие исках да кажа как са размерите му :@

peter_m

За размери 57/43/40 трябва 6мм (да не кажа 5). С много презастраховане - 8мм. Ти искаш 10 ...

А размерите си ги определяш ЕДИНСТВЕНО ти

Асен Евгениев

Цитат на: qvo - 28.09.2011 11:47
Дали той ще се навие да го направи от 10 мм и колегите да изкажат мнение :)
Плащаш си по цени за 10 мм. и нямаш грижи.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Caxapa

Колегата Армано ще ти го направи по твой вкус и както е казал Акапулко ,естествено трябва да си заплатиш материалите+ труда..Договорката остава вече с майстора което е препоръчително на лични с цел да се избегне излишният спам.

tparvanov

моят е с размер 60д35ш40в което е 84л.  и е от 6мм стъкло -  10мм е много за аквариум като твоя - поне според мен.така ще ти излезе по скъпо и аквариума ти ще тежи доста повече  *OK* , замисли се. моя не съм го теглил ама доста тежеше докато си го занесох вкъщи :-D

Similar topics (5)

1818

Публикации: 12
Прегледи: 3834

14128

Публикации: 0
Прегледи: 1547

59186

Започната от Caxapa


Публикации: 5
Прегледи: 6007

59027

Публикации: 1
Прегледи: 2436

2283

Публикации: 20
Прегледи: 10976