Крада идеята от един друг форум, но нека тука е мястото да пускате новите си десктопи за да се изфукате, или да си търсите в чуждите картинка за своя. Спамерска тема, ама нали и те са хора...
Ето моят сега:
http://bgphoto.net/photos/4440/o632635253775781250.jpg
Завиждайте.
Моя е скука ... ама все пак работя на товa ПЦ :)
http://hunta.org/flbg/desk.jpg
http://bgphoto.net/photos/2426/o632635264021250000.jpeg
и моя.
ми хаиде и моя резил http://sho-services2.hit.bg/dek.JPG
Като ми видите аватара, почти същия ми е десктопа, а бе пълен култ към личността... :D
ето го и моя http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=159822 малко е старомоден ама хваща окото love
Абе никой ли друг не използва софтуер за визуализация на параметрите на компютъра като мене?
Е хайде кажи какъв софтуер ползваш :D
Ти пък... Аз се гордея, че изобщо използвам някакъв софтуер, та камо ли за визуализация, даже имам проблеми да си разпозная всички процеси в таск менажера :oops:
Цитат на: "Longanlon"Ето моят сега:
http://bgphoto.net/photos/4440/o632635253775781250.jpg
Завиждайте.
това параметрите на твоя компютър ли са? и защо ти седят на десктопа? малко странно. или искаш да дразниш нарочно? :D :D :D
raven, какви са тези предмети :shock: :shock:
аз залагам на изкуството - картини на любими художници
аз също- Валтер Парабелум е изкуство - това е най красивият пистолет създаван някога :D
обикновенно си въртя картинките постоянно,когато щъкам и си харесам нещо му давам "сет ас валпапер" и ми седи няколко дена.
това че е този в момента значи че тия дни съм се мотал по оръжейни сайтове :lol:
обикновенно слагам природни,аквариуми,животни или космически теми.
Longanlon - С какъв WINDOWS си (ако е WINDOWS)?
И дай малко инфо за тази програм за визуализация на състоянивто на компютъра, ако може?!
програмата се казва Samurize (samurize.com) - има много възможности и част от тях са тия дето ги виждате на моя десктоп. можете да си изтеглите готови теми от сайта, обаче по-голяма мания е да си правите сами :)
иначе на Zariio мажката има цици един път. одобравям!!!
Ма тя може и да гово :shock: ри
Цитат на: "Longanlon"Абе никой ли друг не използва софтуер за визуализация на параметрите на компютъра като мене?
Да не съм луд да ми се шмитка нещо по десктопа и само да ми бави излишно щайгата?!
koko.zadnik.org/images/desktop.jpg Само да доложа, че оня ден чистих иконите по десктопа. :lol:
Цитат на: "NO CARRIER"Цитат на: "Longanlon"Абе никой ли друг не използва софтуер за визуализация на параметрите на компютъра като мене?
Да не съм луд да ми се шмитка нещо по десктопа и само да ми бави излишно щайгата?!
koko.zadnik.org/images/desktop.jpg Само да доложа, че оня ден чистих иконите по десктопа. :lol:
адаш, ти се доближаваш най-много до мене. виждам на-много еднакви с моите икони.
а този файл на BS player-a дето се казва vrouwen да знаеш, че те разконспирирах. на холандски е :D :D :D
Лонги, ти се шегуваш с нас май! Какви са тея честоти, bandwidth?
Такова CPU нема! Напомпал си го!
Цитат на: "chandler"
а този файл на BS player-a дето се казва vrouwen да знаеш, че те разконспирирах. на холандски е :D :D :D
http://www.computerlife.be/ ама може да е и от едната камара руски сайтове дето ровя. :angel
Цитат на: "NO CARRIER"Цитат на: "chandler"
а този файл на BS player-a дето се казва vrouwen да знаеш, че те разконспирирах. на холандски е :D :D :D
http://www.computerlife.be/ ама може да е и от едната камара руски сайтове дето ровя. :angel
не благодаря, твърде рисковано. аз си имам ФТП, а там изборът е богат
;)
тъй е, като тегля от сървъра, дето е в мазето на съседния блок...
Цитат на: "penchod"Като ми видите аватара, почти същия ми е десктопа, а бе пълен култ към личността... :D
Oooo, колега! :-) При мене култа само до аватара не е стигнал още. Има време :-)
http://free.bol.bg/nikolav//back.jpg
въх, че мразя бебета...
Това е щот не познаваш готини бебета, иначе кошарката е по интересна от аквариум! :wink:
Цитат на: "Longanlon"въх, че мразя бебета...
По-добре да се коригираш овреме, че кат ди дойде до главата зор ще видиш!
Хващам се на бас , че и ти си бил бебе!
...не го слушай Лонги, той само така си говори, е не му пречи да се занимава с 14 годишни "бебета" ама тва е друга тема :D :wink:
Лонги, ще те питам като ти дойде до главата :wink: hump soska
http://bgphoto.net/photos/1800/o632637996575156250.jpg
Ноби, мога ли да попитам след като бозата ти е на български, защо часовникът ти е по американския стандарт - АМ/ПМ?
примене пък се е скапала ватерията на биоса и за това часовника ми показва най невероятни дати и часове обикновенно.
Да ти пратя една заедно с меланиите? :biggrin
а ,няма проблеми - жена ми да ми е донесла отдавна от офиса си,ама кой да я сложи.
при мене мързела е религия :x
Цитат на: "NO CARRIER"Ноби, мога ли да попитам след като бозата ти е на български, защо часовникът ти е по американския стандарт - АМ/ПМ?
Щото няма кой да ми смени регионалните настройки niger И аз като Мариан съм религиозен whistle
Един султан го базикали, че двама неговите везири били най-мързеливите по целия анадол. И решил той да провери дали е вярно. Подпалил палата и зачакал да види какво ще се случи. По-младите започнали да излизат един по един, последвали ги по-старите, докато накрая останали само двамата. Брех, палатът почти целият гори, а те вътре. Влезнал султанът да види какво става. Гледа ги двамката лежат на един голям персийски килим, дърпат си полека от наргилетата и сумтят. По едно време единият измучал:
- Ммм, а беее...
5 минути никакъв отговор. Тоя пак мучи:
- Ммммм, ша изгорим, бееее...
- Как та не мързя да го кажеш, бееее.... :wink:
Или както една бивша приятелка, Албена, обичаше да казва - Ние, мързелите! :wink:
Цитат на: "NO CARRIER"
- Ммм, а беее...
5 минути никакъв отговор. Тоя пак мучи:
- Ммммм, ша изгорим, бееее...
- Как та не мързя да го кажеш, бееее.... :wink:
Е...и бъбривците.Аз съм така като се превъзбудя.
Ето го и моя http://photo.domainbg.com/album_page.php?pic_id=400.
Много отдавна не съм го сменял,щото мноо ме кефи риблето!
Цитат на: "N.Nobs"http://bgphoto.net/photos/1800/o632637996575156250.jpg
Следва да разбираме, че си показал десктопа в момент на превъзбуда? :lol:
Ммммм,даааа.....
Виндовс на български?!? Ма ти сериозно ли това си инсталирал? :lol:
не питай,на лаптопа и аз съм с кирил версия по настояване на баща ми.
ако не вярваш че има по голяма кочина от уиндоус - е това е кирчо уиндоус.
само бъгове - никога не го правете:x
Не мисля че има някакво значение дали е на англ. или е кирилизиран.Нали се сещате че кода не е писан на български.
Цитат на: "N.Nobs"Не мисля че има някакво значение дали е на англ. или е кирилизиран.Нали се сещате че кода не е писан на български.
Кодът не е писан на български, но ориентацията е доста затруднена. :lol: Моята поне - не знам кой го е превеждал виндовса, но се е справил трагично. :lol:
Преверждан е май от недоклатени програмисти. Трагично е меко казано, по-скоро думата е отвратително.
Цитат на: "NO CARRIER"Преверждан е май от недоклатени програмисти. Трагично е меко казано, по-скоро думата е отвратително.
лексемата трагично има по-голяма тежест в отрицателния смисъл от отвартително! ;) аз за превода на виндовса - ако са го превеждали програмисти е логично да е зле. трЕба си преводач-професионалист все пак за толкова сериозна работа.
Цитат на: "Boby_"Цитат на: "N.Nobs"Не мисля че има някакво значение дали е на англ. или е кирилизиран.Нали се сещате че кода не е писан на български.
Кодът не е писан на български, но ориентацията е доста затруднена. :lol: Моята поне - не знам кой го е превеждал виндовса, но се е справил трагично. :lol:
Това беше по повод бъговете,а за ориентацията-ми въпрос на навик,аз го ползвам от около година и половина и му свикнах.
Стига сте слагали сники по десктопа,стига софтуер нека да е хардуер
lamo Слагате по един аквариум пред монитора и готво десктоп нонстоп fish lamo Втори като него няма thumpup
Превода не го правят програмисти, уверявам те :-) В М$ си имат лингвистичен отдел за това ;-)
Ето го и моят :-)
(https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ff.cl.ly%2Fitems%2F0A3V2K462U1J271l131b%2FScreen%2520shot%25202012-06-09%2520at%252012.17.37%2520PM.png&hash=1d6dd6d9a5dd3f452da5903e16d99e2e667bba85)